Tavita Portbagaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tavita Portbagaj

    Spuneti-mi cati din voi aveti asa ceva,si daca este necesara aceasta tavita sau nu!!
    Eu mi-am cumparat una din Selgros cu 30 ron si cred ca este foarte utila,deoarece protejeaza miocheta din portbagaj!!!
    O sa pun si poza cat mai curand sa vedeti dac va place!!!

  • #2
    Da este destul de utila o tavita din aia.Eu am luat-o de la un magazin de auto si am dat vreo 70 de lei pe ea.Este dintr-un plastic mai flexibil.A ta din ce este?

    Comment


    • #3
      Tot asa!!
      Este parca un aliaj intre plastic si cauciuc,cam sensibila si subtire dar totusi foarte folositoaree!!
      La tine acopera tot portbagajul??
      La mine aproape tot,cam 5 cm raman!

      Comment


      • #4
        Mai exact daca stiti tavitele acelea de pui de mititei gen polistiren doar ca astea sunt negre si mai cauciucate , daca nu ma insel materialul se numeste ppe

        sigpic

        Comment


        • #5
          Simplu si frumos ai putea sa iti cumperi dintru magazin gen interhome sau ceva ce vind mochete, eu miam cumparat 3 metri liniari de mocheta gri sa se potriveasca si cu interioru,miam decupat pt locurile din fata la podu pedalier,dreapta si in spate,si pt portbagaj,cu 300 de mi am rezolvat tot
          sigpic

          Comment


          • #6
            Boris problema e ca daia ii zice tavita sa nu curga mizeria din ea , uneori mai cari un miel de la tara iei niste peste de la supermarket sau si banalul pui congelat , pana ajungi acasa puiu ala se decongeleaza si zeama lui ramane prin masina...
            nu-i asa ca toti ati patit-o?Dar cu tavita nu se mai imbiba in mocheta nu se mai imprastie prin tot portbagajul

            sigpic

            Comment


            • #7
              Stie careva cat costa o tavita originala de le reprezentanta ca alea sunt mai intarite ?

              Comment


              • #8
                150 de ron daca nu ma insel

                sigpic

                Comment


                • #9
                  ce preturi de cocaina au
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    O poza daca se poate eu unul sunt in ceta deasaaaa

                    Comment


                    • #11
                      Radu2008...165 lei costa la dealer...e din fibra te sticla...greutate 4,7 kg...
                      hai mai baieti dati-o-n colo...ca si alea la 60-70 lei isi fac treaba cu succes...
                      marius8ol...poze maine ca e tarziu si azi nu mai cobor...uite o poza cu cea de la dealer...
                      Attached Files
                      Last edited by valeriuciprian; 21 April 2008, 22:25.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        A mea nu e ca al lui Cipri,e putin altfel!!

                        Comment


                        • #13
                          Aia de la magazine e la fel ca cea de la dealer?

                          Comment


                          • #14
                            F folositoare tavita, stie careva in tm pe unde as gasi una de "calitate"?

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by snaky_2004 View Post
                              F folositoare tavita, stie careva in tm pe unde as gasi una de "calitate"?
                              Incearca la supermarketuri acolo se spune ca ii mai ieftin.. daca nu sigur gasesti la piese auto.. eu mi-am luat cu 70 de lei.. cu cauciuc sa nu alunece lucrurile prin portbagaj. Numai bine
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google