Intalnire Logan Club La Lepsa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Incercati cu incredere copy-paste in Adress bar si vetzi vedea vremea la Lepsa din week end 16-18 mai.
    Postarea consecutiva nu da bine ...

    Comment


    • #32
      Gl_mmm...am incercat o gramada pe acel site trimis de tine...si nu am gasit vremea de la lepsa...in fine ...nu aveti incredere in siteurile romanesti de meteo?spre exemplu http://vremea.kappa.ro/ la numele localitatii treceti Lepsa
      sigpic

      Comment


      • #33
        Cred ca e o problema cu netu' ... la tine!
        Attached Files

        Comment


        • #34
          Gl_mmm in fine...cert este ca vremea va tine cu noi...si asta e bine...


          Originally posted by lucianbgl View Post
          Deci, valeriu, incepem organizarea?
          astept... sa vedem cu ce incepem!
          respect
          lucianb
          Organizarea am inceput-o cu cautarea cazarii si detaliile platii avansului...asteptam ajutor pentru restul operatiunilor...ca eu mi-am dat toata silinta sa iasa bine intalnirea si nu as vrea sa iasa discutii.

          Deci...eu si cu brailenii cred ca vom ajunge primii la destinatie...vom pleca din Galati/Braila in jurul orei 15-15.30...
          Referitor la haleala si bautura...fiecare aduce ce vrea si ce poate si acolo vedem noi ce si cum...Ideea este sa avm de mancare si de bautura deoarece nu stiu exact cat este de la vila pana in sat la primul magazin.
          Parerea mea este sa avem la noi si scaune pliante si paturi poate facem o iesire in natura la un meci de fotbal.
          Eu am 2 sacose de lemne pentru gratar...cred ca o sa mai iau si un sac de carbuni...ceea ce e de dorit sa faca fiecare participant la intalnire.
          Vom avea un grataroi vineri seara...asa ca sa ne cunoastem mai bine...nu?
          Sambata dimineata o mancarica asa mai usoara...nu?
          Sambata la pranz iar gratar...si seara asa de final mai frigem un gratar...cu toate ca la pranz mergea o portie de ciorba...
          De asemenea va trebui sa mancam si duminica dimineata si eventual la pranz..
          Deci in total vor fi 6 mese principale...iar intre ele trebuie neaparat sa ne hidratam.
          E bine sa avem cu noi...table rummy palete de badminton si mongi de fotbal/volei...
          Pentru cei care vor veni cu kinderi mamicile cred ca stiu cel mai bine ce lucruri le trebuie nu uitati si niste haine mai grosute in caz de nevoie.

          Pentru masini...e bine sa avem la noi funii de trectare pentru orice eventualitate...
          Mai postati si ceilalti pentru a nu uita ceva acasa...
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ce funii de tractare? Doar nu o sa veniti prin Tisita-Soveja, acolo e jale, intre Soveja si Lepsa. Sa veniti prin Focsani.
            Zambeste, maine poate fi mai rau!

            Comment


            • #36
              Cory...proprietara vilei vine prin soveja-lepsa si spune ca drumul e bunicel...
              noi vom merge prin Lepsa dar o sa trebuiasca sa trecem prin apa...
              sigpic

              Comment


              • #37
                Recunosc ca anul asta nu am facut Soveja-Lepsa, dar in toamna trecuta era ca dupa bombardament. Dar vin alegerile si probabil au peticit drumul.
                Asa ca drum bun si poate ne vedem sambata!
                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                Comment


                • #38
                  Am inteles ca pe la Soveja-Lepsa drumul e rupt..nu stricat sau gaurit...deci ma indoiesc de faptul ca l-au reparat...dar vedem joi seara pe unde mergem...
                  O sa iti dau pe privat tie si lui DanGutu numerele de telefon ale celor participanti la intalnire sa ne puteti gasi...
                  De asemenea...daca mai sunt doritori sa vina la Lepsa va anunt ca locuri mai sunt...
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Cory...proprietara vilei vine prin soveja-lepsa si spune ca drumul e bunicel...
                    noi vom merge prin Lepsa dar o sa trebuiasca sa trecem prin apa...
                    Pai dece sa treceti prin apa,nu este pod ,unde este vila ? Drumul in iarna era beton,am scos 84 km/ora vitaza medie la dus,Gugesti-Focsani-Lepsa.
                    LOGAN--> <--TOYOTA

                    Comment


                    • #40
                      Vila este undeva dupa Manastire iar drumul este rupt...este un pod de lemn dar nu se poate trece cu masina pe el...iar drumul Vidra Lepsa nu e chiar asa de stralucit...are o gramada de gauri
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Cel mai bine, pentru noi cei care plecam mai tarziu din Galati, cel mai important va fi momentul de iesire din Focsani. Sa stim pe ce drum o apucam. Ne sincronizam putin si o sa fie perfect.

                        Comment


                        • #42
                          Daca veniti pe centura Focsani-ului, nu o luati spre Marasesti-Adjud-Bacau, la capatul centurii este un market Dedeman, acolo intrati putin in oras la sensul giratoriu(faceti stanga) mergeti pana la prima intersectie, faceti dreapta, apoi inainte pana treceti pe un pod peste calea ferata, apoi prima la dreapta si tineti drumul drept, va duce pana la Lepsa in conditii foarte bune.
                          Pentru alte intrebari legate de drum, va stau la dispozitie.
                          P.S. Nu uitati sa ne trimiteti numerele de telefon, in mare stiu pe unde este pensiunea, dar o informatie exacta nu strica.
                          Toate cele bune!
                          Last edited by cory; 12 May 2008, 22:15.
                          Zambeste, maine poate fi mai rau!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by valeriuciprian View Post
                            Vila este undeva dupa Manastire iar drumul este rupt...este un pod de lemn dar nu se poate trece cu masina pe el...iar drumul Vidra Lepsa nu e chiar asa de stralucit...are o gramada de gauri
                            Ciprian,este campanie electorala,la noi se toarna asfalt direct in balta, numai sa vada lumea ca se toarna,poate or fi astupat si ei gaurile in zona Vidra.
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #44
                              Sa dea domnul sa fie asa...dar drumul dintre Vidra si Lepsa e asa circulat incat sa prezinte interes?
                              Intre Focsani si Vidra am vazut ca se asfalteaza...pe langa casa edilului vostru...
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Salut, vin si eu cu familia sambata, se poate rezerva o camera si pentru noi (cu pat dublu) pentru o noapte?
                                P.S. Inca mai astept numerele de telefon.
                                Zambeste, maine poate fi mai rau!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google