Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pai tocmai ca e mai slabutz finisaju doar pretu reflecta asta
    Dar daca depui un pic de efort si mai lucrezi la ele dupa vopsire o sa arate exact ca cele de la Dacia! Plus ca asa ai rezolvat tot kitu cu 900 lei cu tot cu vopsire si la Dacia cred ca e vreo 1.400 lei Corectati-ma daca nu e bun pretu Asa ca parearea mea este ca merita iar daca am drum prin Craiova ma duc si eu sa iau un set

    Comment


    • #32
      In pozele de sus kitul era nefinisat, dar dupa vopsire arata perfect! Orice bara de fibra rata la un moment data asa!Oricum , asta mai trebuie luat la frecta putin, dat cu filler si vopsea si asta e tot! Oricum, nu stiu cati suntem dispusi sa dam atatia bani poe original sa fim seriosi, care te ajunge la fel de scum vopsitul

      Comment


      • #33
        Nu este nimeni din Craiova sa culeaga niste detalii? poze pe o masina cu kitul vopsit ca sa poata vedea potentialii cumparatori calitatea. si sunt sigur ca sunt ceva oameni doritori
        Last edited by blaze2k; 15 May 2008, 20:59.

        Comment


        • #34
          Din poze nu ai cum sa iti dai seama de calitate. toata treaba e sa fie vopsit bine la service si inainte sa fie pregatiti bine!La altelier nu il are nimeni pe masina montat

          Comment


          • #35
            Parca am o poza facuta in Cora cu un astfel de de difuzor . O caut . Gata am gasit-o , este putin neclara dar va puteti face o idee despre cum va arata .
            Attached Files
            B -X X - DDF x 2

            :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

            Comment


            • #36
              Lasa-l pe ala de la Dacia,ca l-am sucit eu pe toate partile,ne intereseaza daca face careva din fibra,poza si pret.Itradevar alea de la Dacia sunt finisate bine,si sunt facute dintr-un fel de plastic mai moale.
              LOGAN--> <--TOYOTA

              Comment


              • #37
                Nu cunosc. Am vrut sa vada si cei care nu le stiu cum arata .
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • #38
                  .....Deci difuzorul original de la dacia..De unde pot sa il iau???
                  concret...Nu presupuneri

                  Comment


                  • #39
                    De la dacia exact cum zici

                    Comment


                    • #40
                      Deci vreau si eu o copie dar poate ne strangem mai multi....Sau poate are cineva drum pacolo.....
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Vreau si eu dar nu am vazut pe nimeni sa vanda decat la dacia.....

                        Comment


                        • #42
                          Ce sunt alea??

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by blaze2k View Post
                            Nu a mai aparut nici un dealer care sa aiba difuzor bara spate din kitu de tunning fabrica la un pret mai rezonabil decat cel aberant de la dealari? (parca 112E)
                            prea scump. Mai bine iei unu' facut "pe vapor" la jumatate de pret.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • #44
                              Pai stiti vreun ''vapor'' care a facut o copie a acestui difuzor bara spate ?
                              LOGAN--> <--TOYOTA

                              Comment


                              • #45
                                Glumeam, e cam scump, dar cine e disperat, sa isi ia original, nu chinezarii.
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google