Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pentru cei din Constanta vreau sa va spun ca scopul unei intalniri este ca sa se cunoasca membrii mai bine si sa discute despre orice, nu neaparat despre Logan, pentru ca masinile le stim cu totii de pe forum. De asemenea este foarte indicat sa va gasiti o activitate, cum ne-am gasit noi in TM pana acum, pentru ca este mult mai placut si mai interesant.
    Eu va dau o idee: programati intalnirea pe durata unui eveniment auto ce se va desfasura la mare, pentru ca o sa fie destule pe parcursul verii si o sa fie mult mai interesant.
    Va doresc bafta la organizare si sa va adunati cat mai multi! ;)
    sigpic

    Comment


    • #32
      Multumim Mareom
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #33
        mareom e mareom, stie el ce stie ;)
        intilnirile nu inseamna neaparat liniute, ideea e sa va intilniti, sa va vorbiti, va spuneti offurile... cunoasteti lume, schimbati idei.
        normal ca e placut sa simti adrenalina prin vene la o liniuta sau sa simti miros de cauciucuri arse
        dar asta e, se poate si fara pina se gaseste un loc unde se poate :P
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #34
          Costinesti anyone?
          numar secundele

          Comment


          • #35
            pe data de 17 ajung la eforie nord in concediu.
            constanteni si cei de peaproape, chiar si Marius din Slobozia , va vreau la o intilnire pe data de 19 august 2007.
            propun mai pe dupamasa, ora 18 de exemplu.
            alegeti voi un loc de intilnire deoarece sinteti mai familiarizati cu imprejurimile.
            va dau la toti un email, toti pe care i-am gasit din constanta si cu numar de constanta.
            va rog sa raspundeti aici pe forum, nu reply pe mail, ca sa vada si restu' lumii ca se misca ceva si la constanta!
            uite aici si linkul de la forum http://www.loganclub.ro/forum/newrep...uote=1&p=12202

            nu dezamagiti un timisoarean
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #36
              E posibil sa ajung pe 19. Mai vedem pana atunci.
              numar secundele

              Comment


              • #37
                Frumoasa initiativa. O sa incerc sa ajung. Poate vine si Bobo ca e aproape

                Comment


                • #38
                  Sper sa vin si eu,bobo sigur nu vine ca e ffff suparat pe viata, dak nu s-o fi sinucis, cine stie......

                  Comment


                  • #39
                    Cum sa lipsesc , Doamne fereste
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #40
                      Pai daca mergeti in Eforie eu propun sa facem intalnirea pe plaja si in apa ca doar de aia veniti la mare nu? Hai ca incerc sa vin si eu acolo.

                      Comment


                      • #41
                        intalnire cta

                        eu as propune portul tomis acolo la on plonge , mai stam la un suc mai discutam de una de alta , umplem parcarea cu loganuri

                        Comment


                        • #42
                          6 raspunsuri din 40 de invitatii trimise si asta in nici 24 ore .
                          va multumesc ca ati raspuns invitatiei .
                          imi pare rau pentru bobo, numa sa vina si il facem sa-i treaca supararea pe viata. o sa vada ca sint si lucruri frumoase pentru care trebuie trait .
                          @nicusor84 are dreptate, trebuie sa fie si loc de parcare, doara am trimis 40 de invitatii
                          inca odata va multumesc! timisoarean mindru de voi
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • #43
                            salut

                            voi fi prezent si eu pe data de 19 august si cred ca in portul tomis la onplonge acolo in parcarea aia mare ar fi super sa mergem daca nu unde vreti voi nu conteaza eu voi fi prezent .

                            Comment


                            • #44
                              deci cum ramane?eu zic ca cel mai bine e in portu tomis la on plonge in felu asta ne intalnim , ne cunoastem aruncam cate o privire la fiecare logan , al membrilor , apoi purcedem la un suc sau o bere rece (FARA ALCOOL)

                              Comment


                              • #45
                                De abia astept sa ne intalnim.In portul Tomis este cel mai COOL

                                Dar ce a patit bodo ? Eu sunt in urma putin cu stirile .De ce este suparat?
                                Last edited by Cristi_Xp; 6 August 2007, 01:42.
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google