Trafic Pe Strazile Constantei...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu am fost pe la 12 se circula foarte bine. maine poimaine o sa ajung si pe la alte ore sa vad cum sta treaba.....
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • #32
      Unde ai vazut tu ca se mergea cu 30-40 nu stiu.

      Comment


      • #33
        Am fost si eu pe Mircea ieri si mi-am blestemat zilele, si pe cei care au facut sens unic acolo . Daca acum este asa , apai la vara am pusso. Pe Tomis inca nu am avut ocazia sa ajung , dar banuiesc ca daca este mult mai lat , acolo nu's probleme, decat din partea celor care inca nu stiu ca s-a facut sens unic si nici la semne nu sunt atenti.
        Poate in timp va deveni cunoscuta modificarea asta , si cine stie va fi benefica soferilor, dar acum..... e jale nene , in special pe Mircea de la Soleta la Capitol.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • #34
          a venit iarna redeschidem acest topic.si cum ceilalti se plang de zapezi si polei , sa fim si noi in ton cu ei : Cum sa circulat azi si pe unde???

          sigpic

          Comment


          • #35
            Inca nu am iesit pe sosea dar am cateva informatii despre Judetul Constanta:
            -DRDP Constanta: se actioneaza cu 63 autoutilaje si s-au raspandit 451 t material antiderapant
            - jud Constanta s-a actionat cu 11 Autobasculante si 3 unimoguri si s-au consumat107 to material antiderapant.
            Last edited by andy_x3m; 17 December 2009, 13:02.
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • #36
              In oras am circulat peste tot , fara nici o problema .Am vazut ca aruncau cu antiderapant pe jos , si-a facut primaria treaba. In afara orasului... nu am apucat sa merg. Acum sa vedem ce va fi continuare , in cazul cand va ninge ceva mai abundent , sau va fi polei .
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #37
                Polei e si acum, dar se circula decent. Azi, la primi fulgi au inceput sa arunce cu nisip, sau ce e ala.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  La voi n-ar trebui sa fie o problema nisipul...aveti din belsug
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #39
                    Spre TL se circula binisor (in jud TL e mai greu) ... doar ce a ajuns var-miu in TL deci sursa serioasa...

                    Comment


                    • #40
                      esti var cu beciu deci si prin urmare

                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ok, azi care a fost prin oras ? Eu unul am lenevit la TV , si parca as iesi la o plimbareala , sa dau piciu cu sania .
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • #42
                          Eu am venit acum de la o tura de oras plus un pic de Aqua si se circula extraordinar pentru aceste conditii. Primaria si-a facut treaba admirabil, mai ales ca la noi ninsoarea nu e ceva obisnuit.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            da pot zice si eu ca in oras e fff bine si desi la prima vedere pare ca nu au facut nimic cand iesi pe sosea observi ca circula decent sunt portiuni mari gen varianta-dona spre fabrica de paine e negru negru , in schimb de la iesire in constanta e destul de urat iar de la eforie nord in colo e jale rupi masina in 2 de la denivelarile de gheata...

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              ia veniti voi in navodari sa vedeti cum se circula....nici macar nu au dat cu lama netotii

                              Comment


                              • #45
                                Nu te mai plange ca merge, doar ce am venit de la navodari intradevar mai greu dar OK inaceste conditii...
                                Si in directia Carefuri/Ovidiu/Lumina/Navodari se circula binisor max. 40km/h deci ok.
                                Drum bun ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google