Propunere Modificare Logo Forum.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propunere Modificare Logo Forum.

    Deoarece in "Familia Loganului" a intrat un nou model propun ca in locul modelului ph2 care este afisat cu spatele pe logo-ul forumului sa fie afisat Logan2.

    Orice alte propuneri, sugestii sunt binevenite.

  • #2
    Eu sunt de acord si sa fie intors cu fata spre noi.
    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

    Comment


    • #3
      si eu sunt de acord am facut si un mic VT asa repede..daca nu se supara pe mine cineva
      Attached Files
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • #4
        Si eu propun schimbarea logo-ului si cu ceva modificari in perioada sarbatorilor.

        Comment


        • #5
          ...............
          Attached Files

          Comment


          • #6
            mai bine arata poza lui bidepa,parerea mea.

            Comment


            • #7
              Cu toate ca nu mai detin Dacia Logan, parerea mea e sa faceti ceva asemanator cu cel de mai jos.
              Gen: logan ph1, logan mcv ph1, logan pick-up, logan ph2, logan mcv ph2, logan pick-up ph2, logan 2. Nu sunt sigur ca aceasta este ordinea in care au aparut ca modele, imi cer scuze...
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #8
                in logo.ul lui bidepa nu lipseste ph1, la maestrupiersic da, sunt de parere ca toate cele 3 modele (ph1, ph2 si logan 2) ar trebui sa apara in logo...

                Originally posted by PrietenCuTine View Post
                Cu toate ca nu mai detin Dacia Logan, parerea mea e sa faceti ceva asemanator cu cel de mai jos.
                Gen: logan ph1, logan mcv ph1, logan pick-up, logan ph2, logan mcv ph2, logan pick-up ph2, logan 2. Nu sunt sigur ca aceasta este ordinea in care au aparut ca modele, imi cer scuze...
                nici ideea ta nu e rea, insa acum lasam ca deciziile sa fie luate de moderatori si cel mai important de administrator, vom vedea ce va urma
                Last edited by nicu_rcn; 9 December 2012, 19:06. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Da, asa ar fi corect, sa apara toata familia.

                  Comment


                  • #10
                    Cum zice "prietencutine" mi se pare cel mai ok
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • #11
                      Atunci in loc de ph2 mcv sa fie ph1. Eu cred ca e mai bine sa pastram traditia, adica acelasi logo. De ce sa avem la fel ca altii?

                      Comment


                      • #12
                        in loc de ph2-ul cu spatele e poate introduce logan 2...
                        MY CLA

                        Comment


                        • #13
                          Am facut o mica simulare in paint, m-am jucat putin... Daca va place ideea mea, m-as bucura sa o puneti in practica.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            fara 2 MCV-uri si 2 Pick-upuri... Sa se aleaga unu dintre modele eventual....
                            MY CLA

                            Comment


                            • #15
                              PrEsTiGe, maestrupiersic, si altii... eu de-asta am propus un model de baner (logo) cu toate modelele care au aparut de-a lungul anilor. Sa aibe fiecare modelul lui de logan acolo pe baner.
                              Cu toate ca eu nu mai detin un logan, votez pentru banerul meu, adica sa apara toate modelele de logan pe el... Nu stiu daca o sa fie sau nu luat in considerare...

                              Edit: Menztionez ca banerul facut de mine "e o joaca in paint", asta nu inseamna ca l-am facut in bataie de joc sau ca el trebuie sa fie cel oficial... Am dat doar un model dupa care se pot lua administratorii, moderatorii sau graficienii forumului/clubului.
                              Last edited by PrietenCuTine; 10 December 2012, 00:41.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google