Meteoriti In Rusia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Ivan Marian View Post
    Pe la minutul 1.08,,,daca ai auzi asa ceva deasupra ta ai face infarct pe loc.

    Ps,,aici se vede locul dezastrului.

    Cum o fi sa vezi asa ceva ( o groapa mare plina de foc ) in Piata Victoriei,Constitutiei sau Cotroceni?
    Eu as fii entuziasmat la maxim ...sunt chestii naturale pana la urma, chiar daca noi nu suntem obisnuiti cu ele. Foarte multi meteoriti pica pe pamant, dar majoritatea in locuri nelocuite. Un singur lucru ma pune pe ganduri, sunt sigur ca autoritatile locale dar si internationale au stiu de acest meteorit, cu toate astea nu au informat populatia. Interesant....ca o paranteza, ce parere aveati daca se intampla asta in dimineata zilei de 21.12.2012?

    Comment


    • #17
      Eu raman la parerea ca rusii l-au lovit. Sunt ocazii in care testezi cate ceva; un sistem de ghidare, o arma, etc.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • #18
        Originally posted by PCH View Post
        nteresant....ca o paranteza, ce parere aveati daca se intampla asta in dimineata zilei de 21.12.2012?
        Cu siguranta isteria generata ar fi provocat sfarsitul lumii. Arunca o pedarda in mijlocul unei turme de oi aflate pe marginea unei parpastii zi vezi ce se intampla...totul depinde de unde sare prima oaie

        Comment


        • #19
          Originally posted by darksid3 View Post
          Pocaiti-va! Isus vine!
          Sper ca nu ai zis la misto...

          Si eu as spune ca se confrunta cu o " divizie americana 'razboiul stelelor' "

          L.E. Probabil ca din cauza asta si-a dat demisia papa Benedict ;)
          Last edited by ion_R5; 15 February 2013, 21:48. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            Original a fost postat de darksid3
            Pocaiti-va! Isus vine!
            Sper ca nu ai zis la misto...
            Eu cred ca a vorbit foarte serios, parca il si vad pe darksid3 asteptandu-l pe Isus... imagine de tablou.

            Comment


            • #21
              epic
              internal combustionizer

              Comment


              • #22
                Intai Tunguska, acum iar Rusia. In realitate meteoritii lovesc de cele mai multe ori Rusia, iar in filme-USA.

                A, in filme si extraterestrii ataca prima oara USA. In Romania nu trag aia un proiectil, boamba, cacareaza sau ce au ei in dotare, pentru simplu fapt ca Romania nu exista pe harta alienilor.

                Comment


                • #23
                  rusii sunt obligati de asguratosi sa iti minteze camere in masini ca sa inregistreze in permanenta
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                  Comment


                  • #24
                    STIRILE PRO TV: http://stirileprotv.ro/stiri/interna...ul-rusiei.html
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Moaaaamaaaa! Ce misto! Iti ingheata sangele cand bubuie petarda aia. Se vad urmele pe cer ca la dezastrul Challenger din 86. Sa fi fost tot americanii? Ii spiona pe rusi si s-au suparat baietii si le-a impuscat racheta .

                      Comment


                      • #26
                        cica de astea se intampla destul de des.poate acum pica unul in Oceanul Pacific.cateodata mai nimereste si in orase.o chestie de asta au simulat fostii mei colegi de la geniu la Flamanzi .au pus trotil intr-o cladire pt demolare incadrata de blocuri de locuinte.ce credeti ca s-a intamplat?au zburat geamurile la toate blocurile din cartier,au speriat lumea.s-au trezit aia cu geamurile si usile peste ei ca la rusi.numai la Botosani si la rusi se intampla de astea.
                        Welcome to the Club, We Have Jackets !

                        Comment


                        • #27
                          Aaaa si ce treaba au bolovanii spatiali cu filmuletele auto?
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • #28
                            aa.....nu avem nevoie de meteoriti care sa explodeze ca sa ne zboare gemurile si usile.merge?
                            Welcome to the Club, We Have Jackets !

                            Comment


                            • #29
                              nu ca ar fi fost cumva filmati din auto, doamne fereste
                              internal combustionizer

                              Comment


                              • #30
                                meteoritul si loganul http://www.220.ro/documentare/Meteor...or/L6lVA5Haw2/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google