Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Razvy View Post
    Si atunci sa nu mai schimb si sa las sa se vada lumina prin tot albul ala? Sau...?

    Comment


    • #32
      Originally posted by MishuOT View Post
      Si atunci sa nu mai schimb si sa las sa se vada lumina prin tot albul ala? Sau...?
      sunt curios cum ar arata pe alta culoare ( alb , albastru , etc )
      sigpic
      Experienta in asigurari de peste 5 ani.

      Comment


      • #33
        daca lasi asa, cumpar eu una, si pun poze si pe alb si pe albastru

        Comment


        • #34
          Are cineva un bord functional de logan cu leduri originale de vanzare? Va fi folosit pentru teste de lumina!

          Comment


          • #35
            Arata foarte frumos asa. La ce pret ajunge?

            Comment


            • #36
              O serigrafie de genul asteia poti face ???
              Attached Files
              CL 93 TAV

              Comment


              • #37
                Imi cer scuze daca o sa fiu nesimtit, dar cand pui o femeie la "ghiseu" nimic nu poate decurge cum trebuie. Am fost vineri sa dau fisierul spre print si ma intampina o tipa la "ghiseu" si ii explic ce trebuie si ce material vreau. Toate bune pana ma intreaba daca vreau exact ce se vede? Ii spun ca trebuie sa se printeze totul ca in fisier nu ce se vede. Da zice ea, exact ce se vede!?! Plec de acolo cu un sentiment ciudat cum ca sigur n-o sa iasa ce vreau eu. Ce sa vezi: azi ma duc sa iau printurile si exact de ce ma temeam s-a intamplat. Ii platesc ca nu vreau sa fiu nesimtit si ii spun ca vreau sa vorbesc cu cineva de la productie sa le spun exact ce vreau ca nu au iesit cum am vrut. Imi spune ca nu mai este nimeni. Ii explic ca sub o anumita culoare pot fi alte culori si le vreau pe toate printate ca d-aia le-am facut in programul ala, ca altfel ii dadeam o poza! Zice ca sa sun maine si sa-i spun exact ce sa zica mai departe ca ea nu stie sa umble in programul respectiv. Asa ca ramane sa mai dau niste bani sa iasa ceva bine facut, daca nu caut alta firma! Imi cer scuze dar nu mai pot de nervi.

                Originally posted by Aurash View Post
                O serigrafie de genul asteia poti face ???
                Se poate face, dar sa termin cu astia de la print, sa inteleaga ce vreau de la ei!
                Last edited by MishuOT; 25 June 2013, 21:32. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #38
                  salutare,
                  Nasol momentul !! Ai luat in final printurile? Urca ceva poze sau baga pe mail sa vada si ochii nostrii!!
                  Toate Bune!
                  Mai este mult pana departe ...sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Printurile de ieri care n-au iesit cum trebuie!
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Mie mi se par ok,ce nu a iesit bine?zi-mi un pret ptr o serigrafie ca la duster admirable
                      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                      Comment


                      • #41
                        Mda, cam transparente la iconite. Gradatiile de potrivesc?
                        Mai este mult pana departe ...sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by danielriz View Post
                          Mie mi se par ok,ce nu a iesit bine?zi-mi un pret ptr o serigrafie ca la duster admirable
                          La serigrafia cu alb totul e facut pe straturi, adica sub alb am negru sau alte combinatii. Si astia mi-au printat numai ce se vede ca si cum ar fi dintr-o poza si trece lumina prin albul ala si eu nu vreau cel putin la asta. M-am gandit ca pretul printurilor + munca depusa + transport posta romana sa fie undeva la 70 lei pentru orice serigrafie fie una deja facuta sau la comanda! Daca e mult asta e, n-am ce face!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Tek_ids View Post
                            Mda, cam transparente la iconite. Gradatiile de potrivesc?
                            Asa e? Cred ca si acolo bag un gri deschis. Nu e acelasi material ca originalul ata de mat! Mai fac ceva teste si apoi ma hotarasc la ceva final. Am suprapus ieri putin si sunt ok. Le mai verific de cateva ori inainte sa trimit cuiva. Ti-am trimis un mail! Numai bine!

                            Comment


                            • #44
                              este mai mult ca ok pretul de 70 de lei parerea mea..
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                70 lei e una originala, asa cum faci u la comanda si munca ta mi se pare mai mult decat ok

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google