Masini Parcate Neregulamentar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am mai pescuit unul
    Attached Files
    DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

    Comment


    • #17
      Voi ceva poze???? Nimic????
      DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

      Comment


      • #18
        Si eu o las pe unde ma mai taie capu` si nu imi pasa de ce zice unu altu ) de exemplu cum e golfu` din poza pusa de tibi .....Daca am teaba uneva pe acolo ( un magazin ceva ) si nu sunt locuri de parcare doar nu o sa duc masina la 300 de metri si sa vin pe jos
        sigpic

        Comment


        • #19
          Si daca unu te blocheaza pe tine si stai dupa el vre-o doua ore dupa el ce faci??? E placut???
          DRIVE LIKE A DEVIL FEEL LIKE A GOD !!!

          Comment


          • #20
            E chiar foarte placut. Cand ajunge acasa, tot asa, o parcheaza, in fata scarii de la bloc? Intreb si eu, ca am vazut acum un an si ceva un caz in care salvarea n-a putut interveni calumea pt ca erau masini parcate una dupa alta si blocau accesul la 4 scari de bloc...
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #21
              Originally posted by tibi_16mpi View Post
              Si daca unu te blocheaza pe tine si stai dupa el vre-o doua ore dupa el ce faci??? E placut???
              dar nu neaparat sa blochez pe cineva....Ma refeream unde e parcarea interzisa sau pe trotuare ..... Sau daca am < 1 minut treaba de ex sa iti iei un scuuletz blochezi pe cineva si bagi avariile.....1 minut nu moare exceptie : salvarea pompierii si politia
              sigpic

              Comment


              • #22
                Offff

                Uite ca am "vanat" si eu ceva,,,
                Ma intreb,,, De ce Doamne iarta-ma,,,a pus-o acolo motz??? Cativa metri dupa colt erau locuri garla !!! (chiar metri !, nu sute de metri)

                E si un indicator acolo, e si o banda pentru cei care vireaza la dreapta, este si marcata cu vospea pe asfalt, si totusi???

                Eu in primul rand nu mi-as lasa masina intr-o asemenea pozitie dintr-un rationament fff simplu!
                E mult mai bine protejata intr-un loc retras decat acolo; nu stii cum vine vreun camion, autobuz incearca sa se fereasca de unul si da peste jucaria mea...

                Of,,,cate ne sunt date sa vedem!

                P.S. Asa "gandesc" probabil toti cei care parcheaza astfel,,,ceee??? Crapa cineva? Si totusi, uneori,,,chiar crapa!
                Attached Files
                Last edited by 77sky; 31 May 2008, 14:07.
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #23


                  Atentie la :

                  Comment


                  • #24
                    Proasta inspiratie au avut respectivii politisti, dar sunt si multi nesimtiti, care cred ca se afla deasupra legii, si pe noi astia care incercam sa fim cat de cat corecti, ne cred niste prosti. Politistii astia, in loc sa-i dea amenzi dupa amenzi la respectivul, se apuca de gainarii din acestea cu desumflatul rotilor. Caraghiosii!
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • #25
                      Hai frate.Si eu mai parchez pe zona interzisa pentru ca pur si simplu nu ai unde sa parchezi.Dar cat de prost sa fii sa-ti lasi masina in mijlocul drumului )))))))))....Astea sunt prea tari .
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Cei care parcati aiurea,pe unde va taie capul,si pe unde prindeti,v-ati gandit vreodata ca poate vine unul care nu-i ajunge strada si vi-o sifoneaza?Sau o parcati pe un trotuar unde nu aveti voie si suparati vreun pieton si va lasa o urma de cheie din fata pana in spate???La asta va ganditi cand parcati aiurea?Eu prefer sa merg 300 de metrii pe jos decat sa o gasesc lovita.S-a intamplat in nu stiu ce oras ca o femeie a luat bataie de la un barbat pentru ca a parcat pe trotuar,cei care ati auzit.....Ganditi-va si la sanatatea voastra si la masina voastra binenteles
                        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                        Comment


                        • #27
                          Acum 2 sambete, era in fata mea la semafor un BMW X3!Se pune verde, BMW-ul nimic...Dau claxon, flash-uri, nici o miscare in fata mea!Dau cu spatele, si cand trec pe langa el, nici un sofer in masina!Am ramas interzis!Abia cand am trecut de el am vazut avariile functionand, din spate batea tare soarele si nu prea se observau, dar totusi, sa-ti lasi masina pe banda 2 pe avarie si sa pleci?Putea sa roage pe cineva s-o impinga langa trotuar daca a avut pana la ceva!

                          LE: Sunt perfect de acord ca mai bine mergi pe jos decat sa lasi masina aiurea s-o mai gasesti si lovita, dar sa se ajunga la bataie mi se pare total deviat, i-as suge creierii sa-mi faca mie unu' asa!
                          Last edited by darksid3; 14 June 2008, 15:03.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #28
                            Tu esti culmea; pai daca impingea BMW cu cativa trecatori si treceai tu Loganul ,te mai uitai putin pe sub ochelari ,zambeai numai putin asa elegant Ironic "uite bai asta masina" nu caruta ta,mai avea si lantul ala gros ca de numai asa merg BMW -urile ,nu se facea de cacao ?Asa ca a preferat sa o taie si sa nu-l vada nimeni la fata.

                            Nu mai da quote la postul anterior
                            Last edited by valeriuciprian; 10 March 2009, 18:20.

                            Comment


                            • #29

                              Comment


                              • #30
                                Ce pot face...


                                http://www.hopa.ro/poze-haioase/Auto...de+nu+trebuie+!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google