Catre Administratorii Forumului Logan Club

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Catre Administratorii Forumului Logan Club

    Acest thread nu este adresat moderatorului Cezar, ci administratorilor forumului LoganClub, pe care ii rog sa redeschida threadul:

    Romanul Sa Nu-si Piarda Identitatea Si Traditiile - Indiferent De Momentele Istoriei



    Multumesc anticipat!

    Ion

    @ Cezar - nu iti da nimeni dreptul sa ma "inviti" pe alte forumuri. Inteleg ca iti sunt antipatic - ok, nu mai veni sa postezi pe threadurile deschise de mine, ca apoi sa iei tu decizia cu de la tine putere, ca "trebuie inchise". Daca citesti aici la anunturi administrative, vei gasi destule sesizari la adresa ta - in sensul ca nu ai calitatile necesare de moderator
    Last edited by ion_R5; 28 October 2013, 20:36. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Nea Ioane, mai lasati bre forumul, abia se mai incarca de la interminabilele postari ale dumitale...

    Comment


    • #3
      @ CataFoF - cred ca ti-ai dat si tu seama ca threadul deschis aici, nu iti era adresat. Iar postarea ta nu face altceva decat sa ingreuneze incarcarea forumului - pe care tocmai o deplangi. Nu imi amintesc sa si avut vreo intersectare cu tine in dialogurile de pe acest forum - sau vreo discutie in contradictoriu cu atat mai putin. Dar probabil ca atunci cand e de aruncat cu noroi in cineva, pentru unii probabil ca produce bucurie.

      Eu iti doresc multa sanatate si sa-ti mearga bine Loganul pe GPL.

      Comment


      • #4
        Nu se redeschide!
        Te invit sa-ti faci un blog!

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google