Postare Anunturi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postare Anunturi

    Buna ziua. Am o problema cu postarea anunturilor, si nu stiu de ce. Cum se face ca nu pot posta nimic? Chiar si ieri am incercat sa postez ceva si nu apare. Ce trebuie sa fac ca sa-mi apara postarile.

    Vad ca aceasta postare a aparut imediat!!!!!!!!!!
    Last edited by mihaitanica; 22 February 2015, 17:40. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Foarte indicat, in primul rand, este citirea Regulamentului Bursei, care prevede reguli elementare, cum ar fi prezenta pozelor (cele 2 anunturi au fost sterse tocmai din acest motiv - se observa atasamentul).

    Anunturile Bursei intra in faza de moderare, avand un termen de 24 de ore pentru validare. Daca nu sunt vizibile, inseamna ca una din aceste cerinte nu a fost respectata.

    Simplu, nu?

    Inchidem aici. Daca in continuare ai nelamuriri, iti stau la dispozitie prin mesageria privata (PM)
    Attached Files
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      Cititi regulamentul si urmati toti pasii.
      Dati cateva specificatii pentru "obiectul" respectiv,poze reale cu el si nu in ultimul rand scrieti la finalul anuntului : "Am citit regulamentul si sunt de acord cu el!" (Asta numai in cazul in care sunteti de acord cu regulamentul).
      Posibil ca dvs. sa fi omis vreun pas specificat in regulament,iar moderatorii care se ocupa de sectiunea de bursa sa nu va fi acceptat anuntul din cauza asta.
      Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google