Versiune Mobila Loganclub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Versiune Mobila Loganclub

    Acest forum are si o versiune mobila (exceptand tapatalk)? Nu gasesc nicaieri butonul de activare si versiunea full ma omoara pe telefon.

  • #2
    Parca rula si pe ForumRunner


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • #3
      Dar Tapatalk ce are ?
      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
      sigpic

      Comment


      • #4
        E pe bani )
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Cat ar fi pe luna?
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • #6
            Nu ai inteles, tapatalkul ala de il puneti pe mobil, e pe bani )
            Avem script de tapatalk pe forum, merge destul de bine. Eu am folosit si sunt multumit de el.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Am incercat sa folosesc forumul Softpedia pe tapatalk si mi s-a parut oribil, asa ca acolo folosesc versiunea lor mobila.
              Nu mai stiu de unde am downloadat atunci tapatalk dar sigur nu mi s-a cerut niciun ban pentru el. Poate chiar de pe softpedia.

              Multumesc oricum!

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google