Antena 3 si Antena 1 evacuate de ANAF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Urmeaza "La ordinea zilei"; fara Dana Grecu.
    ...
    Attached Files
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #32
      Pe de o parte.
      Pe de alta parte, s-au aflat si lucruri interesante, care ar fi ramas vesnic ingropate, daca nu era A3. Sau Realitatea. Sau Romania TV.

      Comment


      • #33
        S-au aflat pentru ca interesul patronilor a coincis cu situatia de moment, este ca si cum ai vedea doi vecini care se cearta in fata blocului, si zic unu despre altul, ca e betiv, curvar, fura din banii asociatiei....cine are dreptate?

        trimis de pe mobil
        Last edited by Oti; 16 February 2016, 16:19.
        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

        Comment


        • #34
          cine are dreptate?
          Cine are dovezi.
          Iar eu am vazut dovezi prezentate in cadrul multor emisiuni la TV.

          este ca si cum ai vedea doi vecini care se cearta in fata blocului, si zic unu despre altul, ca e betiv, curvar, fura din banii asociatiei...
          Dar, daca iti place barfa, crezi pe care iti e mai simpatic. In cazul asta, nu votezi cu A3.
          Last edited by mr.K; 16 February 2016, 16:36.

          Comment


          • #35
            Originally posted by mr.K View Post
            Pe de alta parte, s-au aflat si lucruri interesante, care ar fi ramas vesnic ingropate, daca nu era A3. Sau Realitatea. Sau Romania TV.
            Sau OTV...

            Originally posted by mr.K View Post
            Cine are dovezi.
            Iar eu am vazut dovezi prezentate in cadrul multor emisiuni la TV.
            eu am vazut si iepuri scosi din joben...
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • #36
              Originally posted by TopCat View Post
              Sau OTV...
              aici gresesti...elodia tot lipseste

              Comment


              • #37
                Pa si pusi. Ce-am avut si ce-am pierdut. Ultima speta de televiziune.
                Stiau din 2014 ca trebuie sa elibereze sediul. Sperau ca ii scapa albanezu' mongoloid.

                Comment


                • #38
                  sorin1983, dar cautarile nu s-au incheiat
                  ogica inca mai umbla pe si sub poduri cu o piatra legata de o sfoara
                  Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                  Comment


                  • #39
                    Sau OTV...
                    Pe cuvant daca m-a deranjat existenta OTV-ului. Daca nu ma uit la ceva, cum sa ma deranjeze ce prezinta?

                    Comment


                    • #40
                      Mie operatorul de cablu mi-a scos National Geografic din lista de programe.Poate daca se inchid astea il baga inapoi, la postul ala mai ma uitam si eu cand aveam timp.
                      "light up the darkness" Bob Marley

                      Comment


                      • #41
                        Nu avem norocul asta, sa se elibereze grila si sa bage posturi educative. Cica Antenele mai au trei sedii complet echipate pt a transmite, ei se tin batosi pt atragerea "oamenilor tabloizi", parca asa-i numea Camelia V.

                        trimis de pe mobil
                        „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                        Comment


                        • #42
                          “Poziţia premierului a fost destul de clară, a fost doar o interpretare privind modul în care şi-au desfăşurat activitatea cei de la ANAF. Am luat act de solicitare. Nu există o decizie de evacuare, ci o notificare de evacuare voluntară. Decizia de evacuare o ia o instanţă” a spus Dan Suciu.
                          Sursa.
                          Serios?
                          Deci trebuie o alta instanta sa hotarasca evacuarea? Ciudat.

                          Notificarea de evacuare s-a realizat in vedera punerii in executare a sentintei penale nr. 701/26.09.2013, ramasa definitiva prin decizia penala nr. 888/A08.08.2014, pronuntata de Curtea de Apel Bucuresti, Sectia II Penala.
                          Eu am impresia ca amestecul politicului a dus la un pas inapoi, in aceasta speta.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • #43
                            replica cu "facatura politica" e salvatoare pentru cel ce n-are dreptate...
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • #44
                              Nu e vorba de vreo facatura.
                              Mai concret, e vorba de interventia lui Johannis, favorabila antenelor; asta e pasul inapoi facut de autoritati.Trebuia mentinuta fermitatea initiala din acest caz.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • #45
                                Din acest moment "cutia Pandorei" este deschisa, precedentul a fost facut. Toti cei evacuati din cauza datoriilor pe motivul incalcarii dreptului de a "tipa" sunt in cauza, au dreptul sa se duca la guv, presedinte sa le apere interesele. Nu mai tine de justitie, de lege, suntem, am fost si vom fi , stat bananier, numai ca la noi se fac stiuleti, pe care poti sa-i bagi......

                                trimis de pe mobil
                                Last edited by Oti; 19 February 2016, 09:12.
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google