Sfaturi jante logan 17"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sfaturi jante logan 17"

    Salutare tuturor. Doresc sa-mi cumpar si eu niste jante 7j et40 si cauciucuri as vrea 205/45 r17. Voi avea vreo problema ? Atinge la amortizor in curbe sau altceva ? Multumesc frumos

  • #2
    Pe 1,4 benzina stai calm cu jante de 17" - o sa ai caruta nu masina - atat ca aspect cat si ca functionalitate - cand ai iesit din specificatiile producatorului, modificarile se tin lant, sunt dependente una de alta daca vrei sa faci ceva mai citeste pe topicele dedicate si-o sa-ntelegi de ce...

    Comment


    • #3
      Da-mi te rog un link cu "topice dedicate". Ce probleme pot intampina? "caruta nu masina" ce vrei sa spui?

      Comment


      • #4
        Cu dimensiunea asta sigur nu o sa ai probleme cu atinsul. Eventual o sa ai nevoie de un set de arcuri sa mai cobori masina. Cat despre et nu mai stiu eu cat am la jantele mele care tot pe 17' sunt, si chiar e ok cu ele. Incearca sa gasesti niste jante cu o greutate echivalenta cu cea a celor pe 15 de aliaj.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #5
          Am inteles. Mersi frumos. Fara arcuri o sa fie prea ridicata ?

          Comment


          • #6
            kit tuning dacia logan,evacuare dacia logan,spoilere dacia logan ,jante dacia logan, chiptuning dacia logan
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google