Modificare Led-uri Bord

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modificare Led-uri Bord

    Salutare loganisti.

    Am nevoie de o informatie pe care nu am reusit sa o (re)gasesc pe nicaieri.
    La sfarsitul lui 2011 am gasit un anunt de personalizare led-uri de bord pentru Logan. Am sunat si m-am programat si m-am prezentat pentru lucrare, sper sa nu gresesc, pe strada Callimachi in Bucuresti. Lucrarea a fost una de exceptie tinand cont de felul in care a lucrat tipul si de felul in care mi-a prezentat lucrarea si optiunile. Am schimbat led-urile din bord, cu acele colorate diferit, display negativ, inlocuit becurile din butoane cu led-uri...etc. Foarte multumit. Intre timp am vandut respectiva masina si am luat alta, Tot Logan, si mi-am adus aminte cat de mult nu imi place portocaliul original al masinii. Din pacate nu am reusit sa mai dau de vreun fel de date de contact.
    Am mai fost cineva acolo pentru asa ceva? Stie cineva daca il mai gasesc pe undeva pe baiatul respectiv?


    P.S.
    Sper ca e categoria corecta pentru postarea asta.

  • #2
    Mai tii cum îl cheam pe respectivul? Pe FB sunt 2 baieti care fac aa ceva i lumea e foarte mulumit. Am pus i eu 100 de lei deoparte s fac asta.

    Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

    Comment


    • #3
      Din pacate nici numele nu i mail stiu. Doar locatia, dar acolo este o firma acum.
      Se poate sa imi dai link-urile pentru cei 2 de pe FB?

      nu mai cita ultimul post!
      Last edited by Seba; 3 December 2017, 18:07.

      Comment


      • #4
        Ionut Ionescu este pe Facebook. Înscrie-te pe Facebook pentru a lua legătura cu Ionut Ionescu şi cu alţii pe care s-ar putea să îi cunoşti. Facebook le dă oamenilor puterea de a comunica şi face...


        Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

        E din Urziceni dar vine saptamanal în Bucureti. Vad ca la el pun majoritatea.

        Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

        Claudiu Toader. 8.568 de aprecieri · 889 discută despre asta. Creator digital


        Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

        Sta prin Pantelimon

        Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk
        Last edited by Bujye; 2 December 2017, 11:48. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Salut si La multi ani! Ai rezolvat ceva si daca da, cu cine? Eu nu am gasit timp sa ajung sa fac treaba asta.

          Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

          Comment


          • #6
            La multi ani!

            Multumesc de informatii. Din lipsa timpului si a banilor nu am ajuns sa fac modoficarile. Acum ca a trecut perioada aglomerata o sa fac un efort sa ajung. Promit sa revin cu poze si calificative.

            nu mai cita ultimul post! foloseste raspuns rapid/quick reply in loc de quote/citeaza!
            Last edited by Seba; 2 January 2018, 19:56.

            Comment


            • #7
              baiatul care lucra pe langa kauflandul din colentina nu mai e la firma aia,intr-adevar era foarte meserias,suntem mai multi in bucuresti printre care si eu.garantez aceeiasi lucrare ca si baiatul de la kaufland cu garantie pe toata durata de folosire a masinii.cine doreste poate sa ma caute in privat sau https://www.facebook.com/Power-led-b...3774153029438/

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google