Laureate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu am Michelin de vre-o 3 luni si sunt foarte multumit.Fata de cele din fabrica...nici nu se compara!Parca erau de plastic!

    Comment


    • #32
      ceva anvelope calitate pretz? sa fie bune? am gasit aici in metro firestone la 170 de lei se merita?
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #33
        Pirreli, Good year, Michelin, Dunlop.
        Cam astea sint cele mai bune ... dar mai sint si celelalte.
        Dar eu am incredere in astea datorita experientei si a laboratoarelor de cercetare.
        Personal am GoodYear Vector 5 185/65/15 All Season
        Sint varianta optima daca nu ai unde sa depozitezi un set de gume, si nici bani de 2 seturi.
        Pretul lor e undeva la 280 ron/buc dar nu mai stiu exact.
        Le recomand, si din experienta spun ca nu am avut nici o explozie in 100.000 km pe masina precedenta.
        Tu vezi ce iti permiti.
        Sanatate

        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

        Comment


        • #34
          trebuie sa caut nijte anvelope de iarna, pt k sapt viitoare am programat un drum pana la tzara de vro 400 de km dus intors si nu vreau sa am surprize.ce gume imi recomandati, undeva pana in 3 milioane.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ruffbobo
            trebuie sa caut nijte anvelope de iarna, pt k sapt viitoare am programat un drum pana la tzara de vro 400 de km dus intors si nu vreau sa am surprize.ce gume imi recomandati, undeva pana in 3 milioane.
            Intra si tu pe site-urile producatorilor si iti alegi ce iti trebuie pt tipul tau de auto.
            Si pe urma vezi ce gasesti la tine in orash.

            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

            Comment


            • #36
              eu am luat de aici:http://www.magazinuldeanvelope.ro/pr.../anvelope_auto

              Comment


              • #37
                DUnlop am vazut ca au ceva oferte pe aici si nah ma gandesc sa imi iau dinalea
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #38
                  loganul meu trepideaza

                  am un logan de 1.6 mpi laureate, iar in ultima vreme am simtit niste trepidatii in momentul in care rulez si un zumzait in bord, parca intra curent in boxe. daca stie cineva ceva rog da-ti-mi un sfat.

                  Comment


                  • #39
                    Zumzaitul din bord poate sa vina de la turometru, iar trepidatiile de la apa in benzina.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #40
                      mi-am luat pana la urma anvelope.Bridgestone Blizzak LM-20.nu stiu sigur cat au costat,s-a agitat cineva pt mine,cert e ca eu i-am dat 10milioane.

                      din cate am observat eu(am mers cam 20 de km cu ele)se simte diferenta intre astea si vechile kormoranuri.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Ruffbobo
                        mi-am luat pana la urma anvelope.Bridgestone Blizzak LM-20.nu stiu sigur cat au costat,s-a agitat cineva pt mine,cert e ca eu i-am dat 10milioane.

                        din cate am observat eu(am mers cam 20 de km cu ele)se simte diferenta intre astea si vechile kormoranuri.
                        Dupa model as zice ca sint de iarna.
                        Alegerea e a ta si mi se pare una buna.
                        Nu uita de faza cu montatul lor sub 7 grade celsius sau vezi ce recomanda producatorul.
                        Daca sint cauciucuri de iarna sint dintr-un material mai moale (mai aderent) Care daca sint folosite la temperaturi mai ridicate se tocesc mult mai repede.
                        P.S. Sa le stapanesti sanatos


                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • #42
                          salutare.

                          stie cineva cu ce cauciucuri vin un Laureat din fabrica?
                          peste o saptamana vine si al meu si sunt curios daca mai dau banii si pe cauciucuri de iarna
                          multam'

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Rady
                            salutare.

                            stie cineva cu ce cauciucuri vin un Laureat din fabrica?
                            peste o saptamana vine si al meu si sunt curios daca mai dau banii si pe cauciucuri de iarna
                            multam'
                            Pai.. Laureate 1.5 dci al meu a venit cu continental. Al tau nu stiu cu ce vine.
                            Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

                            Comment


                            • #44
                              @Rady: Deobicei vin cu Kormoran sau Barum. Depinde de noroc, oricum ambele sunt varza.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #45
                                Laureatul meu de 1,4 a venit cu Kormoran.
                                La altcineva cu Laureate de 1,6 i-a venit cu michelin.
                                Nu stiu daca este vre-o regula.
                                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google