Promovare Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Promovare Logan Club

    Vom reincepe promovare Logan Club in judetul/orasul constanta...

    In curand voi da comanda de stickere ptr luneta si parbriz pretul va fi 5-10ron tot setul sa speram ca 5ron...
    Toata lumea isi va pune stickere , nu va fortez doar va rog insistent sa va puneti stickere...
    Exemplu bun dintre membri noi il dau pe alexneagu care sa dus singur singurel si si-a stickerit masina am avut o surpriza placuta cand l-am vazut in trafic...
    Rusine mie ca nu m-ai am sticker pe fata

    In acelasi timp ne vom pune si suporti de numar cu Logan Club vorbim cu costin , strangem banii dinainte ne mai face 10seturi poate o reducere ceva...

    Deci cine vrea stickere???
    Scrisu la LOGAN CLUB poate fi oblic sau paralel asta se va decide la montajul stickerului...
    Montajul la suporti si la stickere il va face Andy si cu mine el cu dibacia eu cu sfaturile

    Dintre membrii pe care i-as vrea stickeriti ar fi asa
    1.Piagoo
    2.Bbogdan
    3.Belea
    4.Cornelio
    5.Adytza
    6.Florica
    7.Alxex
    8.SirNenea

    Si acum ma repet : nu va fortez doar va rog frumos...
    deci cine vrea stickere???
    cine vrea suporti de numere???


    PS. In acest topic voi fi mai rautacios asa ca voi sterge toate posturile off topic si voi sterge tot ce este inutil intrun post
    Last edited by SoNyKeL; 23 September 2008, 13:59.

    sigpic

  • #2
    Eu am suporti de numere logan club ... Dar vreau si stickere ... Cand apar stickerele luatimi si mie un set ... Nu conteaza pretul ...

    cat despre belea ... Am vorbit cu el zilele trecute pe mess ... A avut niste probleme si nu a putut sa apara la intalniri ... A zis ca o sa faca tot posibilul sa apara pe la o intalnire sa va explice ce si cum ...

    Am putea incerca sa impartim si niste fluturasi ....
    Last edited by SoNyKeL; 27 September 2008, 00:25.
    Logan 1.6MP

    Comment


    • #3
      Gata mi-am pus si eu suporti de numar cu logan club...
      si ca tot vorbim de promovare... mi-am restickerit masina...
      pe spate avem dar am pus altul scris mai mare si mai gros ca sa fie mai evident... iar pe fata mi-am facut ceva custom
      multumiri lui andy_x3m mii de multumiri...
      Attached Files
      Last edited by SoNyKeL; 26 September 2008, 19:11.

      sigpic

      Comment


      • #4
        Super misto stickerele!!! Mai ales cel de pe fata!!! Poti face si ptr colegii co-forumisti?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #5
          Stickerul nu l-am facut eu personal ... Designul este facut de andy_x3m deci doar daca vrea el vom face si alte copii dar comenzi ferme plata intainte sau ceva de genu

          sigpic

          Comment


          • #6
            Salutare baieti...Chiar daca nu am prea venit pe la ultimele intalniri, din motive personale si nu de lene, va rog sa-mi faceti si mie un set de stickere. Sony nu stiu cum de mine ai uitat. Sper sa reintru in grafic cat de curand.
            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

            Comment


            • #7
              Zi numai ca poti sa faci stikere de astea si comenzile vor fi foarte ferme....
              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

              Comment


              • #8
                Originally posted by SoNyKeL View Post
                Gata mi-am pus si eu suporti de numar cu logan club...
                si ca tot vorbim de promovare... Mi-am restickerit masina...
                pe spate avem dar am pus altul scris mai mare si mai gros ca sa fie mai evident... Iar pe fata mi-am facut ceva custom
                multumiri lui andy_x3m mii de multumiri...
                Asta de pe fata nu e prea vizibil in trafic,cel putin culorile ar trebui schimbate sa fie si cu rosu sau altceva mai lizibil.

                Comment


                • #9
                  Pune-ma si pe mine la socoteala cu 2 seturi, daca nu cumva m-ai botezat "florica"

                  Comment


                  • #10
                    Da pe mine dc mai pus la coada ma vazusi mai mic si daia ???
                    pregateste-mi si mie pentru duminica stikerele fata-spate
                    CT-42-SMC doar un logan mai galagios

                    Comment


                    • #11
                      Sirnenea inca nu am stickere
                      la mine in lista nici o data nu exista o ordine , fie ea alfabetica sau preferentiala eu le pun cum imi aduc aminte...
                      si-ti spun sincer nu credeam ca-ti vei pune sticker ptr ca esti in x-team(nu am nimic cu x-team , am destu prieteni in x-team)dar membri din x-team nu au vrut sa-si puna stickere
                      ca exemplu supercar sau hellman
                      sa hotarat ca stickerele se vor face clasice alb cu rosu si tot alb pe spate pentru ca sunt cele mai vizibile , voi face 20de seturi...
                      cele cu am eu sunt mai greu de facut si mult mult mai scumpe daca vreti fac si dalea dar cu plata in avans
                      stickerele vor arata cam asa
                      Fata...
                      Spate...
                      Last edited by SoNyKeL; 30 September 2008, 03:32.

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Zi un pret la cele pe care le ai tu si in cat timp poti face rost de ele...!
                        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                        Comment


                        • #13
                          Nu stiu ce sa zic pana nu voi da comanda de setul de 20normal nu voi afla nimic...

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Asta de pe fata nu e prea vizibil in trafic,cel putin culorile ar trebui schimbate sa fie si cu rosu sau altceva mai lizibil.
                            tot cum il am eu mai bine
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • #15
                              Se poate face orice design de sticker. Lucialina, cum il vrei asa il vom face, evident se va tine cont de font, design-ul LC si vizibilitate. Daca vrei si tu parasolar cu "masinutze" in lateral se face, dar sa imi zici daca vrei cu MCV stilizat sau cu berlina.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google