Promovare Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sincer sa fiu nu vad care ar fi problema daca pun stikere si cu logan club
    oricum daca or sa fie pb cu cel de pe fata asta e nu am ce face probabil ca o sa il dau jos dar pe spate am vazut ca are supercar...Oricum oferta ramane valabila
    CT-42-SMC doar un logan mai galagios

    Comment


    • #17
      Imi cer scuze ca nu am mai reusit sa ajung pe la intalnirii( am fost plecat pe la buc), dar ma trec si eu pe lista cu un stiker pt spate, cand faceti rost de ele anuntati si vad eu cum intru in posesie.
      M-as baga si la cel de fata, dar nu stiu cum e cu vizibilitatea.......

      Comment


      • #18
        Andy_x3m: la mine s-ar potrivi ca si culori ceea ce are Sonykel (culoarea masinii mele e gri comete) iar ca masinute stilizate sa fie berlina! Cat ma costa?
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • #19
          Lucialina ti-am zis si pe pm cand v-om afla un pret si vom putea face te vom anunta poate pana atunci mai gasesti doritori sa nu trimitem doar un sticker...

          sigpic

          Comment


          • #20
            Ok... Ii dadusem un raspuns lui Andy.... Duminica avem prima intalnire si o sa mai caut doritori! Merci mult!!!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • #21
              Sonykel vreau sa te intreb daca stii pe cineva in bucuresti din logan club bucuresti care are stik pt spate, ca daca tot sunt in bucuresti poate ma intalnesc sa iau de la el

              Comment


              • #22
                Puffy sa ma treci si pe mine cu un set de stickere pentru van....Dar daca se poate sa fie cu negru cel pentru spate:P

                Comment


                • #23
                  Draga domnule presedinte de logan club stam rau de tot cu promovarea , banuiesc ca tot nu le-ai facut

                  Comment


                  • #24
                    unde gasesc si eu plasma pentru bord in constanta mersii

                    Comment


                    • #25
                      In legatura cu promovarea stam cam slab cred, nu am mai auzit pe nimeni sa faca ceva la modul serios . In afara de noi ce care venim de o perioada mai mare, nu prea mai vad lume noua, nu asa cum ar trebui. Hai sa facem ceva sa vina si alti oameni cu loganuri macar din curiozitate sa vada ca nu suntem niste golani care doar se dau cu masinile ci putem face mai mult de atat.

                      Comment


                      • #26
                        haideti baieti sa facem si noi ceva personalizat logan club gen cum fac cei de la bucuresti ma refer la sigla sa fie unica si numai pentru constanta
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • #27
                          Sticker cum are sonikel pe fata vreau si eu daca se poate!
                          ms
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by alexNeagu View Post
                            haideti baieti sa facem si noi ceva personalizat logan club gen cum fac cei de la bucuresti ma refer la sigla sa fie unica si numai pentru constanta
                            Ceva cu 2 delfini, un guvide ,
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #29
                              sigla club

                              Am vazut ca vreti sigla pt clubul vostru...

                              Va pot face eu, personalizate daca doriti...

                              Mai jos am pus siglele pentru Ploiesti, sa va dati cu parerea si daca va convine, va fac. ;)

                              Sigla normala, numai cu numele clubului:


                              Sigla personalizata model 1


                              Sigla personalizata model 2


                              Siglele au rezolutie buna, si ies foarte bine pe autocolant. Se potrivesc perfect pe siglele deja montate de pe spoilerul fata si portbagaj spate, nu trebuie decat lipite.

                              alte detalii mai gasiti aici: http://www.loganclub.ro/forum/sigla_...tml#post277205

                              Comment


                              • #30
                                Vreau si eu stikere .... ma treceti si pe mine pe lista.... eu am tot intrebat pe la intalniri dar nu are nimeni ... ca mi-as pune.... Poate aduce cineva la intalnirile viitoare! Ms
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google