Promovare Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ptr parasolar cum am eu vb cu andy ca e designul lui si el iti face daca are timp si poate.



    In alta ordine de idei? Mai facem un set de flyere? e cineva impotriva? Flyerele se vor achita din banii stransi din cotizatii... Facem sau nu?
    Last edited by SoNyKeL; 10 August 2009, 10:24.

    sigpic

    Comment


    • #62
      plm le facem....dar daca le facem sa le si punem pe la masini...sa nu stam cu ele in casa de dragu sa le avem ca nu rezolvi nimica...




      Important Moderator or Administrator NoteAcel PLM vine de la ``Parerea Lu` Mama`` nu???
      Last edited by SoNyKeL; 10 August 2009, 10:53.

      Comment


      • #63
        pai dar pana acum s-au impartit toate? cine sta cu ele in casa? tu??? am dat la spalatorie o mare parte si o alta mare parte tie si restu le-am impartit la intalnire 5lu ala 10 lu ala si tot asa...

        sigpic

        Comment


        • #64
          care o parte ma ? mi-ai dat decat 5 bucati...si mai am una acasa...restu le-am dat...

          Comment


          • #65
            Parerea lu mama Ai inspiratie de dimineata pufy.
            Eu sunt pentru fly-ere.
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #66
              nu stiu frate au fost 100de bucati o sa tin contu si la flyere va dau cate un pda cu excelu instalat... deci facem sau nu? in afara de voi mai are cineva alte pareri?

              sigpic

              Comment


              • #67
                puii mei poate le-ai dat la cateva fete cu golanuri si nu vrei sa zici
                Mie nu imi da pda..e prea avansat pentru mine....
                SI DA FACEM FLYERE POATE MAI ADUNAM BAIETI CA DEJA NE CAM RARIM..

                Comment


                • #68
                  eu nu stiu de ce zici ca ne rarim ramanem astia care suntem cei mai uniti loganistii puri ceilalti care ne parasesc problema lor doar cateva personae nu pot sa ajunga gen FOLRYN, GXG care lucreaza pe mare,etc deci decat sa vina maine 100 insi mai bine 1 si bun parerea mea .SUNT PRO FLAYERE
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • #69
                    Am un set de suporti numar Logan Club cred ca e singuru pe care il veti vedea in curand , au fost 2 si unu e la alex neagu...
                    e cu scris alb pe fond negru... Pret set 15Lei... Primu venit primu servit...
                    Last edited by SoNyKeL; 12 August 2009, 00:15.

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      si e gratis primu venit primul servit?


                      Important Moderator or Administrator NoteGALBEN ptr Off-topic si Caterinca...
                      Last edited by SoNyKeL; 12 August 2009, 00:15.
                      "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                      Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                      Comment


                      • #71
                        pufu te-ai dus si ai facut flyerele ?
                        Last edited by SoNyKeL; 14 August 2009, 10:09.

                        Comment


                        • #72
                          nu inca nu am facut flyere ...

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            S-au strans ceva banuti din cotizatii , veniti cu idei cum sa cheltuim banii ce sa facem cu ei, cum sa promovam clubul , cum sa facem sa ne fie mai bine... fiecare membru din cei 19 sa vina cu o idee...

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              vadca dupa discutia aprinsa de pe mess care s-a lasat cu ignore din partea ta.... te-ai gandit sa mai faci si tu ceva..

                              Comment


                              • #75
                                Ce ziceti de niste bannere sau ceva de genul pe care sa le afisam pe la Captain Cook? Facem cu sigla sau ceva de genul si cu adresa de site.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google