LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cirstian76 View Post
    dar de ce te chinui singur,facem o intalnire(claca)si rezolvam totul intr-o zi,ce zici?doar suntem un grup,o echipa
    A batut gheata asta vara si daca scoate de 50-75 l e bine. Si in plus e la 50 km distanta si drumul e cu gropi, a da ma scuzati cratere.
    My Ride - Prestige 1.6 16v

    Comment


    • Intalnirea de azi de la ora 15 nu s-a mai tinut, am fost doar eu, asa ca nu puteam sa beau singur cafea...poate data viitoare vom fi mai multi !!!
      Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

      Comment


      • cred ca baietii vin la ora 17.00. Probabil au uitat ce s-a votat.

        Comment


        • eu unul miii de scuze,m-am luat cu treaba si am uitat de ora 15 ,dar am ajuns la ora 17 acolo si nimic,am stat doua clipe, dupa care mi-am dat seama de greseala,asta e,se mai intampla cand ai multe pe cap,o seara buna si o propunere daca se poate,acum ca tot nu sa tinut intalnirea,sa ne intalnim duminica viitoare la ora 15,ce ziceti?pareri va rog.O seara buna

          Comment


          • am si eu o propunere...sa se tina urmatoarea intalnire peste 2 saptamani pentru ca tot implinim 2 ani si sa avem motiv important de intalnire si sarbatoare! ce ziceti? eventual organizam ceva ca si anul trecut...tort, restaurant impreuna cu doamnele...
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • eu unul sunt de acord,insa trebuie ceva organizat concret,cine poate poate,cine nu fara nici o problema

              Comment


              • De acord si eu cu propunerea. Incepem sa ne anuntam? Cine se anunta trebuie sa tina cont ca se va contribui cu o suma de bani pentru organizare.
                Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                Comment


                • Originally posted by sebyup View Post
                  De acord si eu cu propunerea. Incepem sa ne anuntam? Cine se anunta trebuie sa tina cont ca se va contribui cu o suma de bani pentru organizare.
                  da un semn pe adresa mea de mess(................com)
                  Last edited by cirstian76; 4 October 2010, 13:04.

                  Comment


                  • haideti sa facem lista ptr tort trecandu-ne fiecare cu numarul de portii ca sa stim cat de mare sa il facem:
                    1. LuciAlina- 3 portii
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • cristian-BT 44 KOL-3 portii,

                      Originally posted by lucialina View Post
                      haideti sa facem lista ptr tort trecandu-ne fiecare cu numarul de portii ca sa stim cat de mare sa il facem:
                      1. LuciAlina- 3 portii
                      da-mi si mie adresa ta de mess
                      Last edited by cirstian76; 4 October 2010, 20:42. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Pentru cei care inca nu stiti s-a mai deschis un thread cu aniversarea a 2 ani de Logan Club Botosani...il gasiti aici:


                        PS. Mutam discutiile referitoare la intalnirea aniversara in locul de mai sus
                        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                        Comment


                        • pt BT-20 LEA-Scuze pt azi la Kaufland,eram preocupat cu ,,micii" si te-am vazut tarziu,oricum salutari si o zi minunata,

                          Comment


                          • nu face nimic...eu te-am vazut !!!
                            cine se mai anunta pentru cealalta duminica?
                            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                            Comment


                            • Salutare tuturor.Ce sa intamplat cu voi,a fost masa prea scumpa(ma refer la aniversare)sau a ajuns cu adevarat criza la voi?nici o miscare,nimic........

                              Comment


                              • pai nu s-a intamplat nimic! ne vedem duminica 31 octombrie...cine se anunta?
                                1. LuciAlina
                                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google