Constanteni, Care Mai E Oferta De La Tulcea Pentru Revizie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Revin cu noi informatii 50000 km revizile la Tulcea (ulei(dacia oil),filtru ulei,filtru aer,garnitura,bec far) 250 Ron

    Comment


    • #32
      In ritmul asta , ne asteptam ca prin Ianuarie sa ne scri ce ai facut la revizia de 60K,
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #33
        haideti sa va zic si eu ceva: am sunat la tulcea pentru revizia de 1 an\15000km si miau spus ca ma costa 320 ron, apoi am sunat la olteanu si miau spus ca ma costa 350 ron. apoi miam adus aminte ca am omis sa le spun celor de la tulcea ca sunt din constanta, manopera fiind gratis, iar acestia imi raspund ca ma costa 380 ron acum ce sa mai cred...
        sigpic

        Comment


        • #34
          mai sunai o data , calm spunelele ca esti din ct ce motorizare ai si ce revizie faci. sigur a gresit. acum 4zile m-am programat si eu si mi-au zis 290ron ptr prima revizie la un 1.6 16v la tine mai mult de 250nu cred ca e...

          sigpic

          Comment


          • #35
            La multi ani, dragi colegi loganisti!
            Azi am fost la Tulcea pentru revizia de 15.000km.
            Au schimbat uleiul(Dacia Oil Plus Diesel), filtrul de ulei, de aer si motorina precum si garnitura rotunda.Pret total 364 ron din care manopera este 0 ron.
            Recomand service-ul tuturor. Servicii de nota 10+.
            Va doresc un An Nou Fericit si toate dorintele sa vi se implineasca!

            Comment


            • #36
              mers pe 22 la tulcea-am schimbat ulei(elf 5w-40) si toate filtrele(aer, ulei, motorina) + binenteles garnitura=480 lei.multumit si recomand.numai binesi sarbatori fericite!

              Comment


              • #37
                SC STAR SERVICE SA
                Dealer Automobile DACIA Groupe Renault
                Pentru o vacanta linistita STAR SERVICE va propune urmatoarea oferta:

                Pachet ulei*
                doar 99.99 lei cu TVA
                *Pana la 4 L de ulei, filtru ulei, garnitura buson golire, manopera aferenta.

                Pachet franare*
                doar 99.99 lei cu TVA
                *Placute frana, manopera placute frana, verificat franare si amortizoare pe stand

                Pachet pregatire vara*
                doar 99.99 lei cu TVA
                *Verificat directie, electrica, linie esapament,stare burdufuri, suspensie, stare stergatoare, verificare cu tester de diagnosticare.

                Pachet climatizare* Logan
                doar 99,99 lei cu TVA
                * Filtru polen, montat filtru polen, verificat instalatie climatizare

                Piese de origine Dacia Renault


                Preturi la anvelopele de vara incepand de la:
                159 lei cu TVA MOTRIO by Continental 185/65 R15
                Montajul si echilibratul GRATUIT
                Numai prin STAR SERVICE Tulcea
                Tel.0240.531.215
                Oferte valabile doar pentru cei care nu au garantie.

                sigpic

                Comment


                • #38
                  stie cineva cat e revizia la 2 ani?trebuie sa o fac prin septembrie,as vrea sa stiu cam cu cat sa ma pregatesc.nu sunt hotarat unde sa o fac la timisoara sau arad,stie cineva?unde ar fi mai indicat

                  Comment


                  • #39
                    dintre arad si timisoara as alege tulcea sau in cel mai rau caz constanta... dupa cum zice si titlu...

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by pml View Post
                      stie cineva cat e revizia la 2 ani?trebuie sa o fac prin septembrie,as vrea sa stiu cam cu cat sa ma pregatesc.nu sunt hotarat unde sa o fac la timisoara sau arad,stie cineva?unde ar fi mai indicat
                      Eu am facut revizia de 2 ani si ITP-ul la reprezentanta din Constanta, sediul de langa Carrefour, nu am mai mers la Tulcea si bine am facut, serviciile au fost mai mult decat OK, nu am observat nici o diferenta intre Tulcea si Constanta iar reprezentantii service-ului au fost amabili si serviabili. Cost revizie-190 Ron, cost ITP-80Ron.

                      Comment


                      • #41
                        Pe partea de revizii am fost foarte multumit la STAR SERVICE TULCEA dar in schimb la partea de vopsitorie e cam complicata treaba. Am fost cu masinuta la ei pt un prag putin infundat si zgariat + bara fata si spate. Barele au iesit ok dar in schimb pragul e gazat pe aripa nu stiu cum au facut ca e gazata + coaja de portocala pe anumite locuri deci cam asa treaba la vopsitorie. Cand am luat-o de acolo am fost multumit na fericit ca o iau arata si bine ....... dar cand am venit acasa am bibilit o oleaca si cand am observat eu mai bine sa mi se faca rau in fine. Am vorbit cu un fost coleg de la un service care este vopsitor si a zis ca o sa mi-o faca calumea la polish, o sa mi rezolve si coaja aia de portocala. Nu vreau sa fac o reclama proasta service-ului, nu am avut de gand asta am spus doar adevarul atat. Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • #42
                          Ce ulei pun cei de la Tulcea la schimbul de ulei?

                          Comment


                          • #43
                            Au mai multe tipuri de ulei, sunt expuse la receptie, asa ca poti alege.
                            In principu o sa gasesti ELF.
                            Sau daca vrei cumpara-ti uleiul si te duci cu el, numai ca le zici sa iti factureze manopera adica max 20 lei pt schimb ulei si restul consumabilelor de la ei, pentru care nu iti vor lua manopera. Eu asa am facut in fiecare an

                            Comment


                            • #44
                              Alaltaieri aveau elf, dar nu cel imbuteliat in romania (la 40 ron) ci adus din franta (la 60 ron....eu zic ca mult prea scump), si daciaoil, care se pare ca nu mai este "ca pe vremuri", ci este "fostul elf produs la brasov, dar in bidon dacia" (citat din service), la 30 ron.
                              M-a surprins enorm sa vad ca acest daciaoil plus premium (se numeste) este un 5w30 cu norma excelenta ACEA A5B5

                              Comment


                              • #45
                                Anul asta, 2010, luna iulie, mai au oferta ieftina pentru constanteni?
                                Multumesc frumos.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google