Semnalizatoare Pe Oglinzile Retrovizoare Exterioare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    am gasit pe un forum cineva si-a pus semnalizari in spatele sticlei de la oglinzi.
    tutorial aici:

    From Miami 2 Ibiza
    Voucher
    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

    Comment


    • #47
      e cam greu ce face el acolo cu trasul firelor , daca tragea de la semnalizarea dupa aripa nu era mai usor?
      www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

      Comment


      • #48
        La galati exista un logan cu semnalizare in oglinda. Este facuta cu leduri. Nu am poze dar arata dragut. Totul e sa ai imaginatie si f multa rabdare

        Comment


        • #49
          dar de unde se pot cumpara modulele pentru leduri?
          www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

          Comment


          • #50
            E buna ideea cu semnalizarea in sticla oglinzii, vezi in ce directie semnalizezi...

            Comment


            • #51
              Sunt acele leduri unite intr-o bagheta flexibila

              Comment


              • #52
                Originally posted by vasile78 View Post
                E buna ideea cu semnalizarea in sticla oglinzii, vezi in ce directie semnalizezi...
                buna, buna asta
                oricum nu vad rostul unei asemenea semnalizari....
                daca ar fi ca la masinile mai scumpe sa fie pe capacul oglinzii ar fi ceva dar asa vorba lui vasile 78 "vezi in ce directie semnalizezi"...
                DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by 87cio View Post
                  La galati exista un logan cu semnalizare in oglinda. Este facuta cu leduri. Nu am poze dar arata dragut. Totul e sa ai imaginatie si f multa rabdare
                  Daca e cu leduri albastre puse pe sticla oglinzii, e facut de mine.
                  Nu ca mi-ar place sau mi-as pune si eu pe masina, dar asa a vrut colegul.
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #54
                    deci se gasesc gata facute modulele sau tre sa le fac eu din bagheta
                    www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                    Comment


                    • #55
                      Ledurile sunt de culoare galbena. Bagheta este ca cea care se lipeste pe exterior la faruri . Baiatul a cumparat-o si a dat gauri in oglinda pe partea exterioara cat sa incapa ledu. Ptr fiecare led a dat o gaura. Nu este facuta de tine doarece este facuta de proprietar. Are nr XXL

                      Comment


                      • #56
                        Mi-am dat seama. Mie mi s-a adus sa montez un modul in forma de sageata cu leduri albastre. Lipit pe sticla oglinzii.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • #57
                          Semnalizarea pe sticla oglinzii mi se pare inutila. Semnalizarea pe oglinda (ma refer la partea exterioara) o consider fff utila deoarece nu stii cand ti se arde becu si desi ai semnalizat omu nu te vede si se baga

                          Comment


                          • #58
                            Established in 1999, Shark Racing is the No. 1 source of parts and accessories for Korean cars.


                            pentru doritori. se gasesc la 33 de dolari transport inclus.
                            From Miami 2 Ibiza
                            Voucher
                            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                            Comment


                            • #59
                              da arata bn

                              Comment


                              • #60
                                Acelasi sistem ca si in linkul din postul de mai sus cred ca are si Jokerul la KYS.

                                Arata bine si nu este deloc scump.
                                real power..... diesel power by

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google