Promovare LoganClub Botosani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Articolul este super!
    A aparut in Adevarul de seara - editia Botosani si in Adevarul - editia de Moldova.
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • Mulțumim pe acesta cale celor care au făcut posibila apariția articolelor în presa și mai ales domnului Alex Chirila redactor la ziarul Adevarul de seara.

      Alex iți mulțumim pentru mediatizare și te invitam la una din întâlnirile noastre periodice.
      Last edited by xwwbotosani; 29 July 2009, 22:27.

      Comment


      • Foarte fain articolul, multumim celui care a facut posibil acest lucru, domnului Alex Chirila, si cum a spus si Ionel, il asteptam sa facem cinste cu o citronada....
        Pentru cei care nu au apucat sa isi ia ieri editia Adevarul de seara, duminica 2 august va vom inmana cate un exemplar de colectie....
        Articolul a aparut si pe internet la urmatoarea adresa:
        Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

        Comment


        • salutare baieti! foarte misto articolul! bravo pentru cei care l-au alcatuit si celor care au dat interviul!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • Excelent articolul, foarte buna inititiva. Felicitari tuturor celor care au contribuit la el!
            Logan 1.5 dci Ambition

            Comment


            • simbata o sa fiu in botosani 0724316943 e numarul meu de telefon poate ne intilnim
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • salut sorin, poate daca maine sunt acasa ... ne intalnim... mai vorbim.. te sun daca asa :P vii cu monstrul?!
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • Salut baieti! Nu se mai anunta nimeni pt. regionala de la Bacau de pe 27 sept. in afara de cei cinci din lista?

                  http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                  Comment


                  • salut,sunt din botosani,posed un logan,nu prea am timp de stat pe net dar as vrea sa intru clubul vostru.nr. meu este 0745387571 loganul a suferit cateva modificari dar si astea in limita posibilitatilor.ast un tel

                    salut,sunt din botosani,posed un logan,nu prea am timp de stat pe net dar as vrea sa intru clubul vostru.nr. meu este 0745387571 loganul a suferit cateva modificari dar si astea in limita posibilitatilor.ast un tel
                    Last edited by alexynoo; 20 January 2010, 00:33. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • salut Alex! te asteptam la intalniri! urmatoarea este duminica viitoare!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • Bine ai venit pe forum Alex si te asteptam si la intalnirile noastre! Privind masina ta si "modificarile in limitele posibilitatilor" nu-i bai, in timp iti vei modifica loganul dupa bunul tau plac. In clubul nostru nu e obligatoriu sa ai logan tunat, aceasta nefiind o conditie de baza pt. a intra in randurile noastre. Prin urmare la noi sunt si tunati si netunati, toti sunt bine primiti!
                        p.s.: sa vezi ce spoiler tunat am eu!

                        http://img82.imageshack.us/img82/67/4744hy3.gif

                        Comment


                        • lasa ca la urmatoarea intalnire vin si eu si il aduc si pe alexino..;)

                          Comment


                          • Cip, e de-al tau ?
                            Acum stiu unde stai, am un coleg care sta in cartier cu tine :P! Vroiam sa iti dau un bulgare in geam la balcon!
                            My Ride - Prestige 1.6 16v

                            Comment


                            • Stikere...s-au mai facut stikere...astept doritori...
                              De asemenea, astept sa va anuntati si pentru sigle, pe care le vom face doar pentru cei care doresc...
                              Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari

                              Comment


                              • seby, un set de stickere si pt noi !!!
                                My Ride - Prestige 1.6 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google