In Logan faci cel mai bine Sex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    odata meream cu tatamiu cu masina si ma intreaba de ce e murdar plafonul
    noroc ca nu vede bine, era o urma de adidas. cu o fi ajuns acolo?
    deci FLORYN are mare dreptate, trebe si trapa
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • #32
      pfoaaa m-a dat pe spate asta .. daca nu afirmau asta chiar nu aveam de gand sa iau logan
      http://mitzah.labrute.fr/
      http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

      Comment


      • #33
        oricum baieti cum zice si floryn nasol acum cu vremea asta ploiasa ca se pune mocirla pe tavan

        sigpic

        Comment


        • #34
          din experienta mea , in dacia 1310 berlina e bine, in golf 1 cu 2 usi... te cam chinui, in vectra model 92 cu 4 usi iara e bine, in logan e super ok, dar te chinui in toate daca interlocutoarea nu stie sa se miste. o alta premisa pentru o seara reusita sunt foliile neomologate, precum si mult intuneric. in rest ce sa zic mai baieti.... spor la intretinut relatii sexuale. )

          PS.: in grup in masina nu am incercat dar cred ca ar fi ca in bancul cu bula in care la un moment dat aprinde el lumina si zice nervos:

          "hai sa ne regrupam ca de jumatate de ora, o tot iau la..."

          Comment


          • #35
            Originally posted by FLORYN
            Dupa ce-mi pun folie , o sa incerc si eu,
            Merge si folie in loc de prezervativ? Medicul ce recomanda, merge si neomologata?!

            Comment


            • #36
              Daca sunt neomologate nu iei sida?

              Comment


              • #37
                pana mea in masina merge ...
                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                Comment


                • #38
                  Originally posted by zenit
                  Merge si folie in loc de prezervativ? Medicul ce recomanda, merge si neomologata?!
                  Daca nu-i omologata vei vedea rezultate peste vreo 9 luni, sau cine stie poate mai devreme pe la 7 luni,
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #39
                    referitor la ce a spus floryn mai adaug ceva .. vezi sa fete ceva negru in loc de culoarea originala
                    Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                    Comment


                    • #40
                      asteptam de un filmuletz demonstrativ de la voi..
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by dogy_10
                        va dati seama cat loc e intr-un MCV cu 5 locuri si cu bancheta spate rabatata......
                        Ar trebui sa ma bucur ca-mi iau MCV cu 5 locuri?

                        De putut s-a putut si in Tico (nu sunt inalt de felul meu)... asa ca in MCV o sa ma simt ca in pat.

                        Sa auzim numai de bine si fara "incidente" ... aveti grija cu folia aia neomologata in loc de anvelopa, nu sunt convins ca ar merita incercat asteptam pe cei dispusi sa incerce sa vedem rezultate.

                        Comment


                        • #42
                          @Unic - filmulete deocheate pe forumul nostru imaculat? Tulai doamne !
                          Vrei sa ne tranteasca adminul?
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • #43
                            LOGAN rullz la cap asta ... spatiu f bun ...
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • #44
                              da..spatiu este....m-ai avem de incercat!..unii dintre noi cel putin:P

                              Comment


                              • #45
                                daca ar fi sa aleg intre vito si logan...logan as alege

                                ai loc fratele meu de toate stilurile kamasutra posibile

                                va dau un sfat. inainte sa incepeti incercati va rog sa va descaltati ca la mine sa cam murdarit putin interiorul )

                                eu cum am folii peste tot am de gand sa o fac odata in fatza la primarie ))

                                cand ma hotarasc va dau link ca este camera si ce sa mai zic...vizionare placuta =)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google