LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Si ce treabA avem noi cu sensu giratoriu ) si eu vroiam sa zic tot la Penny.... e cam nasol pt ca unii stiu de xxl altii de peny.; Cum facem?

    Comment


    • #77
      Dam ture intre xxl si penny...nu serios acum...ne intalnim la penny la ora 17.Lasa ca o le las eu mesaj pe mess si le zic ca intalnirea va avea loc la penny

      Comment


      • #78
        Dar daca mergem la ciolanu`??? Ce ziceti? Jucam un tenis, un fotbal, gratar...vad ca doar eu si cu suditu ce mai vb pe aici

        Comment


        • #79
          Imi pare rau ca nu am putut veni dar sa va spun ce am patit.Am venit de la Cochirleanca pe 28 seara si intre Bobocu si Gara Bobocu am lovit un caine(mania mea..masinuta mea avea doar 9 zile)si ca urmare mi-am spart spoileru,radiatoru si toate plasticile de acolo inclusiv un proiector si acum e la general autocom si astept pt azi sa ma duc sa fac dosaru la CASCO.Cei de acolo mi-au promis ca iese ca noua...defapt ei or sa puna piese noi pe ea.Revin cu poze din seara aia.Imi pare nespus de rau baieti ca nu am putu veni si imi cer scuze.Cum a fost intalnirea.Pe cand alta .Va salut ..Cu stima si respect

          Comment


          • #80
            Cum a fost intalnirea???Hai ca iti spun eu cum a fost...M`am dus ca fraieru si v`am asteptat acolo juma de ora...ma uitam dupa fiecare logan care trecea pe strada...O prima intalnire esuata!

            Comment


            • #81
              Pe cand urmatoarea intalnire ? Dar sper sa fie mai multi...

              Comment


              • #82
                La Buzau nu va mai intalniti?
                sigpic

                Comment


                • #83
                  A fost duminica trecuta, dar nu a fost nimeni. adica a fost gabi.

                  Comment


                  • #84
                    Pai cum doar el singur?Ceilalti de ce nu au venit?
                    Hai mai baieti ca e super misto la intalniri...Drone...aduna baietii ca vine caldura...
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Eu am fost la ciolanu in ziua respectiva si am venit cu 30 de minute mai tarziu si nu am gasit pe nimeni poate reusim cat de curand sa ne vedem. eu m-am intalnit cu alexandru cu 1.6 16v

                      Comment


                      • #86
                        Bun...ia ziceti duminica facem o noua intalnire ?

                        Comment


                        • #87
                          Pe 17 aprilie facem o intalnire ? Inainte de a stabili vreau sa stiu cine vine.

                          Comment


                          • #88
                            Daca era pe 19 sau 20 aprilie (sambata sau duminica) va vizitam si eu.
                            Voi fi la Buzau (in apropiere) in week-end - ul ala.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by gabisuditubuzau View Post
                              Pe 17 aprilie facem o intalnire ? Inainte de a stabili vreau sa stiu cine vine.
                              de ce pe 17 si nu pe 19?

                              Comment


                              • #90
                                AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


                                Cu respect Sticker Man
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google