Zgomot Servodirectie Tot Timpul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by gabryel View Post
    Salut. La care magazin ai gasit in Hunedoara? Eu am cautat si toti ridicau din umeri.
    La Aurora costa 500 si ceva de RON.
    Te rog sa imi raspunzi, am nevoie de acest manocontact, mersi.
    of...eu nu mai stiu ce am facut acum 2 zile si tu ma intrebi ce am facut anul trecut. oricum din hunedoara am cumparat de langa park place, si de la piata mare piese pt masina. dar la fel de bine s-ar putea sa-l fi luat din deva de la "malvina"

    Comment


    • #17
      Originally posted by Vip3R View Post
      of...eu nu mai stiu ce am facut acum 2 zile si tu ma intrebi ce am facut anul trecut. oricum din hunedoara am cumparat de langa park place, si de la piata mare piese pt masina. dar la fel de bine s-ar putea sa-l fi luat din deva de la "malvina"
      OK, mersi, o sa caut.

      Comment


      • #18
        Am fost la piata mare, nu au asa ceva, nu stiu de ce par asa mirati cand intrebi, sunt enervanti, ar putea macar sa fie mai politicosi..., langa park place aduc doar pe comanda la 300 si ceva de RON, mai ramane Malvina de vazut.

        Comment


        • #19
          sal o intrebare am si eu dak ma poate ajuta cneva am si eu logan laureate plus din 2006 si akma a inceput sa se aduca un zgomot ciudat ciudat numai atunci cand iau viraje de dreapta indiferent de cat de strans ar fi virajul sau de viteza pe care o am din cate mi-am dat seama zgomotul este produs de roti fata cred ca cea de pe partea soferului.dak ma poate ajuta cineva cu un sfat ii sunt recunoscator.

          Comment


          • #20
            Salutare!
            Spuneti-mi va rog, acesta este manocontactul despre care vorbiti?
            Daca da, pot sa-l schimb eu sau tre' sa merg la baietii veseli?
            Dupa cum se vede, al meu a reusit cumva sa crape.
            Ideea e ca nu stiu daca instalatia este sub presiune atunci cand motorul este oprit si pompa nu merge. Nu as vrea sa sara prin toate partile ulei...

            Cele bune!
            Attached Files
            fara semnatura, ca nu e voie cu linkuri!
            asta e, in Somalia unii o duc mult mai rau...

            Comment


            • #21
              sonda de presiune la servo . Trebuie schimbata , curge ulei pe langa ea .Pui alta noua si n-ai treaba .
              Il poti schimba foarte simplu , da sa pui repede degetu acolo ca sa nu curga ulei .
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                OK, multam man!
                fara semnatura, ca nu e voie cu linkuri!
                asta e, in Somalia unii o duc mult mai rau...

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google