[CUMPAR] Etrieri Logan Van ( Mcv ) Cu Tot Cu Portetrieri

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR] Etrieri Logan Van ( Mcv ) Cu Tot Cu Portetrieri

    astept oferte, numere de telefon pe privat, sau pot fi contactat la 0726211249 - alex

  • #2
    man ....mare atentie ...cand ii cumperi .....sa fie cu siguranta de la etrieri ....cea care tine placuta ....ca aia e jale ...ca separat is 100 lei .....si la reprezentante nu vrei sa stii .....230 Ron setu ...pt 2 sarme ......
    sigpic

    Comment


    • #3
      vrei etrierii de van tu ..ce ai scris in paranteza mcv e gresit..mcv ul are ca si berlina...in fine. am io etrierii de van completi la 170 lei setul.

      sarmele care tin placutele vin in cutie cu placutele ..daca nu gasesti iti fac io rost..cu 20 lei nu cu 23o lei.o seara buna.
      Last edited by florin_dnf; 11 August 2011, 23:24. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • #4
        Gresit florin ....mcv-urile de germania vin din fabrica cu etrieri de van ...discuri ventilate de 260 mm ....alt calculator ...o droaie de chestii ....si berlina la fel ...dupa 2009 .....

        Ei nu se zgarcesc ca noi ....
        sigpic

        Comment


        • #5
          noi vorbim de romania...
          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Comment


          • #6
            ,

            domnul florin vedeti ca nu prea sunteti informat am logan 1.6 16 v din 2008 si am etrieri de van .asa ca mai informati-va daca tot vindeti piese si nu mai corectati colegii ,si chiar e pacat ca doar locuiti in zona unde se fabrica loganul

            Comment


            • #8
              Etrieri de VAN(cum le spuneti voi) se gasesc si pe MCV 16,16v,pick-up,la cumparare atentie la aerisitoare,(s-a nu fie rupte),chiar vin placutele cu acea sarma??
              sigpic

              Comment


              • #9
                Originally posted by planetara View Post
                domnul florin vedeti ca nu prea sunteti informat am logan 1.6 16 v din 2008 si am etrieri de van .asa ca mai informati-va daca tot vindeti piese si nu mai corectati colegii ,si chiar e pacat ca doar locuiti in zona unde se fabrica loganul
                informat sunt destul bre..io nu am vazut logan 16 v cu acei etieri...asta prea putin conteaza.si de ce zici cai pacat ca stau in zona cu fabricarea loganului crezi ca am mers in fabrica sa vad ce pune?...io am spus ce stiam nu ce am vazut....
                golane sarmele pentru etriri vin sigur cu placutele.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #10
                  am vorbit si eu cu planetara. are MCV 16v care da are frane de VAN

                  Comment


                  • #11
                    Originally posted by florin_dnf View Post
                    informat sunt destul bre..io nu am vazut logan 16 v cu acei etieri...asta prea putin conteaza.si de ce zici cai pacat ca stau in zona cu fabricarea loganului crezi ca am mers in fabrica sa vad ce pune?...io am spus ce stiam nu ce am vazut....
                    golane sarmele pentru etriri vin sigur cu placutele.
                    bre florine daca spuneai ca omul pana cand moare invata erai bine informat dar daca tot te incapatanezi sa crezi ca esti bine informat o sa ramai la acelasi nivel ,adica mediocru. scuze off topic

                    Comment


                    • #12
                      Originally posted by florin_dnf View Post
                      informat sunt destul bre..io nu am vazut logan 16 v cu acei etieri...asta prea putin conteaza.si de ce zici cai pacat ca stau in zona cu fabricarea loganului crezi ca am mers in fabrica sa vad ce pune?...io am spus ce stiam nu ce am vazut....
                      golane sarmele pentru etriri vin sigur cu placutele.
                      Deci .....Sarmele ( sigurantele pentru placute ) nu vin cu placutele ......Am Nenumarati colegi din LC Timisoara care o cumparat la seturi de placute in prostie...si nu o venit cu acele sigurante . Sa nu mai zic de faptul ca am intrebat o gramada de oameni de la Reprezentanta AutoEuropa din Timisoara .

                      Cand iti zice un om ...ca nu esti destul de informat ...nu fi arogant.... ..

                      Cum iti explici faptul ca ....am un prieten care o cumparat un MCV ...si acum recent o vrut sa o remapeze ...si nu poate ...toti avem calculator DELPHI ....daca stii ....el are BOSCH.....are discuri bosch ...de 260 mm si etrieri de van .....el habar nu avea ....abea cand o vrut sa o remapeze ...si nu o pututu ...si-o dat seama . SI recent trebuia sa schimbe discurile ...si cand le-am dat jos ....am ramas masca .. si el la fel .

                      Scuze de off
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google