Logan Club Forum....Peste TOT !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Club Forum....Peste TOT !!!

    Salutare colegi forumisti....Eu cred ca sunt unul dintre acei "fericiti" care lucreaza la o companie multinationala. Dupa cum cred ca bine stiti, calculatoarele unei astfel de companii sunt monitorizate de diverse programe de monitorizare angajati. Un astfel de soft este folosit si la mine la birou, si incercand sa aflu mai multe despre el, am gasit pe pagina producatorului niste printscreen-uri cu interfata programului. Am atasat unul din prinscreen-uri, care atesta faptul ca suntem prezenti peste tot. Sunt curios daca printscreen-ul asta apartine angajatului companiei producatoare, sau daca apartine unei victime, asa cum sunt si eu?Anyway....Mi s-a parut ff tare, cand am vazut ca in acea lista de adrese online, apare si Logan Club!!

    P.S. Daca cumva am deschis thread-ul aiurea rog moderatorii sa il mute, sau sa-l inchida.
    Attached Files
    Last edited by gionik; 29 May 2008, 13:42.
    sigpic

  • #2
    Print screen-ul ala e facut la programul dintr-o firma cel mai probabil.
    Unde l-ai gasit? Ca eu am cautat pe site si nu e.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Aici.... http://cyclope.biz/capturi-ecran.htm sunt mai mute capturi.

      sigpic

      Comment


      • #4
        )))))))) ce tare
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          La mine daca se uita astia de "sus" vad loganclub.Ro - 8:30 h . De cand ajung la birou, si pana plec, sunt logat pe forum ;)) intr-adevar, nu il urmaresc chiar tot timpul, ca de....Mai avem si treaba, dar ramane acolo intr-un tab, la indemana .

          sigpic

          Comment


          • #6
            Daca doar il tii deschis, nu sunt sigur ca apare tot intervalul orar. Cred ca se da timeout dupa 10-15 minute.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #7
              Ai dreptate, si eu am inteles, din ce am mai auzit eu pe aici pe la birou, ca apare timpul total, in care a fost activa aplicatia/site-ul.

              Last edited by gionik; 29 May 2008, 17:16.
              sigpic

              Comment


              • #8
                E posibil, nu stiu exact mecanismul de functionare al Cyclope-ului.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google