Maneta Schimbator Cu Leduri (tot Low Cost,ca E Criza)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by bogdan_nr2000 View Post
    cine imi zice si mie o nuca de schimbator care sa aiba si cifrele scrise pe ea k eu am schimbat nuca si am una simpla acum?
    Adica cum sa aiba scrise cifrele ?si pe o nuca normala(simpla cum ai tu) de logan exista cifrele scrise doar capacul de sus e negru , se poate face acelasi lucru pe care l a facut "uratzelul" cu nuca de prestige

    Comment


    • #77
      zici ca se poate face acelasi lucru si pe modelul asta de maciulie?dak a facut cineva sa puna o poza sa vad!ms
      Attached Files
      sigpicPe vremuri Dracula se hranea cu fete virgineā€¦azi, 2012 a murit de foame.

      Comment


      • #78
        astept sa vad o varianta pe rosu

        Comment


        • #79
          Originally posted by b3lick View Post
          zici ca se poate face acelasi lucru si pe modelul asta de maciulie?dak a facut cineva sa puna o poza sa vad!ms
          am si eu modelul asta de nuca; am sa fac eu o incercare si am sa pun niste poze

          Comment


          • #80
            Originally posted by B-81-VYX View Post
            Foarte interesanta ideea domnule "uratzelul "
            si chiar da bine asa luminata maneta , cred ca mergea R facut alta culoare(ex. rosu) fata de vitezele de mers inainte ,ce zici?

            Bafta la mesterit !
            se poate face..
            se pune un led rosu (de telefon)in maciulie, lipit cu poxipol transparent

            Comment


            • #81
              felicitari.foarte frumos de util nu prea e util dar ideea este de nota 10

              Comment


              • #82
                b3lick - sa stii ca am incercat ce am promis, dar nu am reusit sa scot acea bucata de plastic cu vitezele pe ea; mi-a fost frica ca nu rup invelisul de plastic ce-l inconjoara; plus ca nu stiu cum sa-l scot, tot ce fac e sa incerc diferite solutii care pot fi nefaste;
                sorry

                Comment


                • #83
                  Pana acum nu am vazut un rezultate foarte bun care sa-i placa "ochiului".
                  Nu mi se pare chiar o modificare buna, o data ce decupajul nu iese frumos(gen Vladimir).
                  Iar ca led trebuie sa fie pus unu suportabil, unu precum culorile din butoanele de pe consola si care sa nu bata sa-ti sara in ochi cand mergi, ci asa mai frumos, sa se distinga frumos numerele de pe maciulie.

                  Comment


                  • #84
                    cat ei sa imi faci si mie

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google