LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mai dimineata nu puteti ca sunt si eu in buzau in saptamana asta si poate ne vedem.eu duminica pe la 10.00 dimineata plec spre brasov.mai urmaresc forumul sa vad ora ce a-ti ales-o.
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • #62
      Va puteti intalni dar eu nu am cum sa vin,la ora aia sunt la munca...vorbeste cu ceilalti membrii ai forumului

      Comment


      • #63
        Am o veste buna...voi fi libver duminica asa ca ne putem intalni...deci cine mai vine ?

        Comment


        • #64
          LUNI imi vine masina !!!!! In sfarsit.dar trebuie sa merg usor cu ea 1000 km..cam atat e rodajul,nu ?

          Comment


          • #65
            Pai ramane duminica acum ??

            Comment


            • #66
              Nu mai zice nimeni nimic.Sunt nou aici .Va salut pe toti.Sunt din Buzau.Id meu de mess e Alexutz4u2005.Nu ne mai intalnim si noi.Eu pot veni oricand

              Comment


              • #67
                Hai baieti...mai cu viata...
                Am o propunere pentru voi....va bagati la o adunare de Loganuri la Lepsa?Distanta Buzau-Lepsa este de 140km...mai multe detalii gasiti AICI

                Tot pentru cei din Buzau mai am o propunere interesanta...dar trebuie sa va intalniti totusi...
                Last edited by valeriuciprian; 22 March 2008, 06:18.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Vor mai fi intalniri de genu...la asta eu nu pot participa,imi pare rau.Hai ca pe buzau au aparut destui care sa vrea sa participe la o intalnire logan club.Deci Duminica la ora 17 intalnire logan club in parcarea la xxl.Daca are cineva o idee mai buna sa nu ezite sa o spuna.Pana atunci vorbiti cu prietenii care au logan sa fie si ei prezenti.Atunci vom vedea si cati suntem poate fac rost de niste stickere.

                  Sau mai bine la Peny market ca se inchide la ora 17,deci clienti nu ar trebui sa mai fie.Vom hotara noi pana duminica
                  Last edited by gabisuditubuzau; 24 March 2008, 07:41.

                  Comment


                  • #69
                    Of ce te agiti mai gaby ) .. las ca o sa ajung si eu pe la o intalnire dea ta ) poate vii si tui pe la noi cu majina.. vara asta tre sa vii la mine...
                    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                    Comment


                    • #70
                      Mi`a venit masina...nu pun poze cu ea ca astazi la Buzau a plouat si e murdara....dar in curand o sa fie si poze.

                      Comment


                      • #71
                        De ieri chiar.
                        http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                        Comment


                        • #72
                          Drone...lasa si tu un id de mess la care poti fi contactat in caz de vreo intalnire

                          Comment


                          • #73
                            Cred ca mai bine pentru toti e sa isi lase id de mess.Al meu il stiti Alexutz4u2005.Pai si cum ramane la XXL sau la Penny.Abia astept..abia astept.Salutare pana ne intalnim si drum intins ;)

                            Comment


                            • #74
                              Si daca tot vorbim..pana atunci ma macina o intrebare..stie cineva huse misto care sa se potriveasca pe logan...dar mai speciale nu carpa din aia proasta....si sa vina si bine

                              Comment


                              • #75
                                Eu am zis ca o sa imi fac huse la comanda,dar nu am intrebat de pret nimic.Am vazut huse de logan pe unirii la 80 Ron din alea de scrie Type R pe ele,si la 140 ron din piele ecologica.Nu stiu cum vin pe masina.

                                Referitor la intalnire eu zic sa ne intalnim la Penny ca la XXL e aglomeratie mare din cauza la sensul giratoriu.
                                Hai sa vedem ce o sa iasa;

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google