Albastrel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Toata stima si respectul pentru toate modificarile. Acum vin si eu cu intrebarile, cum sunt cleme la fetele de usi? Se rup usor? Per total la ce ai deafacut pana acum, ai rupt ceva? Asta imi e frica maxim, sa nu rup ceva sa clantane dupa la drum...


    Silviu

    Comment


    • #47
      Am rupt o clema unde nu ma asteptam [emoji51], la cochilia de la bord cand am montat antena gps ( graba si siguranta pe mine). Cu grija si ceva scule nu o sa rupeti nici o clema ( demontati precum ar fi mereu pt prima data )
      Attached Files
      Last edited by 77sky; 28 May 2018, 21:46.

      Comment


      • #48
        Acum depinde la ce cleme faci referire, daca sunt cele de la maner nu am rupt nici o ureche, daca te referi la clemele care tin fata de usa acolo poti sa ai noroc sa strici 4 pe o usa [emoji16].


        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

        Comment


        • #49
          Bro, intră pe wazzup!
          Ți-am trimis ceva interesant...
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • #50
            Cleme pt bagaje pt tetiera, placute pt plafoniera ( sa mai adaugati o rezistenta de 100 pt a ii prelungi viata) l, bec pe portocaliu ( nu gasesc pe rosu la dimensiune) pt frana luneta, leduri pt iluminare scrumiera cu alimentare din buton.
            Attached Files
            Last edited by 77sky; 28 May 2018, 21:46.

            Comment


            • #51
              Ce soclu are becul de frana de la luneta? Mi-am pus folie si ziua nu prea se vede ok. Poate daca pun un led puternic...

              Comment


              • #52
                Cred ca trebuia decupata folie in dreptul stopului frana, cel putin la mine asa au facut cand mi-au pus folia.

                Comment


                • #53
                  T15 dar trebuie sa ai grija la dimensiune ( eu am gasit doar pe portocaliu la dimensiunea care merge le noi), nu tai nici o folie schimbi becul [emoji39]

                  Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • #54
                    Cu ajutorul lui t0rqemada am adaugat maneta/comanda stergatoare clio 4 si modul S&S.
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 13 July 2018, 17:59.

                    Comment


                    • #55
                      La cat te-a dus toata treaba cu maneta? Maneta ai luat-o tu de pe olx/okazii?

                      Comment


                      • #56
                        215 lei maneta de pe piese auto, montajul parca 30lei.

                        Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by dl_dr25 View Post
                          Am 2 sau 3 spray cu teroson pe care o sa le folosesc in aceea zona ( pe mine zgomotul ma intereseaza)
                          Salut,

                          ai reusit sa dai cu spray? ai ceva poze sa vad cum arata dupa?

                          merci

                          costi

                          „Opiniile sunt libere, dar nu și obligatorii.”

                          Comment


                          • #58
                            Sper ca vara asta, le am de anul trecut si nu am reusit [emoji55].
                            Cand fac ceva la masina postez aici si pe trend ul pe care se potriveste.

                            Trimis de pe al meu SM-G955F folosind Tapatalk

                            Comment


                            • #59
                              Cum am avut ceva timp si materiale ramase care imi ocupa portbagajul, am zis sa ma apuc de treaba.
                              Am scapat si la portbagaj de sunetul de conserva iar pt sezut sa vedem, doar atat material am avut [emoji39]
                              Attached Files
                              Last edited by 77sky; 23 August 2018, 19:08.

                              Comment


                              • #60
                                Frumos Frumos!! Cred ca fac si eu, deja au inceput fetele de usi sa scoata niste sunete.. vb aia manerele trosneau de cand avea tzipla pe scaune..)
                                My turbo lag, give your MPI, a chance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google