Ce Cred Englezii Despre Sandero 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Cred Englezii Despre Sandero 2

    Read more: http://www.autoexpress.co.uk/dacia/sandero/61622/can-you-guess-our-mystery-carWe disguise a brand-new supermini and see if the public know what it...
    internal combustionizer

  • #2
    Hai ca a fost tare clipul.
    Ce nu au mai aratat in clip este intrebarea: "In ce tara este fabricata?" si "Asta pe unde vine, in Africa sau prin Asia?".

    Comment


    • #3
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


      multi dintre ei ar trebui sa stie cat de cat de 'deisia sandero' la cata reclama i s-a facut. de romania cu siguranta f. putini stiu ce e si pe unde vine
      internal combustionizer

      Comment


      • #4
        si uite asa mai afla lumea si unde e Romania!
        sper sa rupa piata in Anglia!

        Comment


        • #5
          O metoda de marketing inedita.
          Insa indiferent de parerile britanicilor Dacia a fost gandita pt piata est-europeana unde oricum are si va avea in continuare succes datorita politicii de pret.

          Comment


          • #6
            o sa aiba succes si in uk, daca n-or sa rugineasca pe capete, la cat ploua la ei. toti se uita la pret, pe timp de criza.
            internal combustionizer

            Comment


            • #7
              Au fost multi care au crezut ca e VW si ca pretul este de peste 10 000 lire,deci cred ca se va vinde destul de bine.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google