Livrare Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Livrare Masina

    salutare....voua in cat timp va fost livrata masina noua din pitesti ?

  • #2
    Bun venit pe forum.Comanda facuta pe 7 octombrie si achitat avans tot atunci,masina fabricata pe 14 noiembrie,sosita pe 20 noiembrie la dealer,pe 21 noiembrie intrat in posesia ei.http://www.loganclub.ro/forum/logan_...6v-t55464.html

    Comment


    • #3
      sa o stapanesti saantos..la mine ii problema ca...am luat printre ultimele masini cu rabla..cei de la reprezentanta zic ca masina ii gata doar ca nu au cu ce sa o livreze..e singura masina pe orasu meu si nu vine traileru doarpentru a mea

      Comment


      • #4
        Propune-le celor de la reprezentanţă să o iei tu direct pe roţi de la fabrică, până la Satu-Mare ai deja rodajul făcut.

        Comment


        • #5
          am auzito si pe asta in Satu Mare va fi doar un singur logan
          dar banii au stiut sa tii ia?
          ia dute la ei si spunele de protectia consumatorului,si datu in judecata a atelierului care nu se tine de onorarea comenzilor
          „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

          Comment


          • #6
            poi inca au termen de livrare pana in 12.12

            sper sa imi vina sapt viitoare
            Last edited by ingerboy; 30 November 2014, 01:17. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              eu am comandat-o pe 22 ianuarie si pe 13 februarie era la mine in parcare
              Vorba este de argint iar tacerea de aur.

              Comment


              • #8
                care imi Zice cati kilometri tre sa fac rodaju la ea?

                Comment


                • #9
                  În jur de 1.500 de kilometri. Şi cel mai bine este să consulţi manualul de folosire al maşinii, acolo crede-mă că vei găsi multe informaţii folositoare.

                  Comment


                  • #10
                    @ingerboy
                    E bine sa tii cont de carte, "initierea" dupa regulile scrise acolo are rolul ei.

                    Comment


                    • #11
                      abia astept sa ajunga :o3

                      dar nu mau sunat inca

                      Comment


                      • #12
                        Stepway 1.5dci comandat in 10.09.2014 prin programul rabla, ridicat de la dealar in 10.11.2014.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google