Recomandare Difuzoare Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandare Difuzoare Logan

    Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un sfat. Vreau sa imi schimb playerul de pe logan. am gasit un PNI Clementine 8210, cred ca o sa il cumpar sh la un pret ff mic. Ce difuzoare sa montez pe el deoarece trebuie sa le inlocuiesc pe cele de fabrica. Doua dintre ele au un bazait de la rupturi in membrane. Am citit ca are si conectivitate pentru Subwoofer eventual sa imi reomandati un mic sub. Nu ma intereseaza super calitate/pret mare. Vreau doar sa se simnta diferenta de la kitul stoc de care eram multumit dupa ce am izolat fonic usile.

  • #2
    Cu PNI nu cred ca vei obtine vreo modificare IN PLUS fata de stock ... poate in minus, indiferent de ce difuzoare ai pune.
    Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

    Comment


    • #3
      Monteaza DLS , pe logan suna excelent , Classic 125 recomand daca nu doresti sa investesti prea mult . Si parerea mea e sa lasi HU original cu difuri bune , PNI sunt scule de un telejurnal , radio merge pe ele daca intri in incinta postului de radio linga antena , trece o cioara ai pierdut postul.

      Comment


      • #4
        Recomandare Difuzoare Logan

        Nu recomand HU original. L-am schimbat cu un player muse si este o modificare in plus. Cred ca orice se aude mai bine decât hu-ul original.



        Tapatalk

        Comment


        • #5
          Va multumesc pentru sfaturi. O sa renunt la PNI si cred ca o sa cumpar un player Alpine totusi. Si ca sa ma incadrez intr-un buget cat mai mic o sa merg pe ceva difuzoare SH pe spate. Am gasit la 60 lei LG LAS-6930 respectiv pioneer ts-a6901. Care dintre aceste credeti ca ar fi mai ok? ma gandeam la pioneer dar ar fi un minus pt. mine deoarece nu le pot testa, sunt din alt judet. LG-urile arata bine si pot sa le testez. Ca player cel mai ieftin am gasit Alpine UTE-80B la 280 lei. Ce parere aveti despre Player?

          Va mai rog sa imi recomandati un vanzator de inele MDF de 16.
          Last edited by Eres; 14 May 2015, 13:18. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            ce difuzoare recomandati la logan 2006 spate pentru un sony, are cabluri trase pe spate

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google