AM Nevoie de Cateva Sfaturi VA ROG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Deci e clar ca ceva e putred... Daca nici macar nu vrea sa vina el... Spune-i sa se prezinte personal daca vrea banii... Daca refuza incearca altceva, declara pierdut...
    MY CLA

    Comment


    • #32
      Nu-i mai da niciun ban! Simplu.

      El este obligat ca in 30 de zile de la incheirea contractului de vanzare-cumparare, sa-ti puna la dispozitie "fiscalul", in vederea inmatricularii.
      Daca face figuri in continuare, fa-i un flagrant sa vezi cum se domoleste.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #33
        Imi pare rau ca nu am inregistrat convorbirea :| m-am gandit sa ii zic bine iti dau 50 de euro si sa fac un flagrat sa scriu pe ei "santaj" Auzi ce imi zice .. eu nu ti-am adus masina in Bucuresti acum vino pana aici ce imi e ca ii dai lu ala sau ca vi pana aici ... i-am zis ca "Haideti ca nu mai am bani , si alea fac parte tot din pretul masini + ca nu aveti ce sa faceti cu ele " si el imi zice ca poate vrea sa arate si el factura aia la prieteni la copii lui (e nebun omu ) i-am zis sa fac o copie SI CULMEA mi-a zis ca dupa ce imi pun eu nr de Bucuresti sa ii dau lui pe alea de ARGESI inapoi sa le duc la ala in vitan .. ) il sun dak imi ajuta Dumnezeu sa o inscriu si ii zic ca vreau 100 de euro pt fiecare numar
        Last edited by Mitu Cristian; 18 December 2012, 23:16.

        Comment


        • #34
          a innebunit lupu !

          oricum trebuie sa le predai , parca , cand iei numerele tale.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • #35
            Da stiu .. oricum nu i le dadeam .. si iti dai seama ca nici el nu ar fi acceptat sa dea 200 de euro .. acum sper sa reusesc sa o inscriu si sa nu am probleme sa imi zica ca mai trebui ceva la fiscal o semnatura stampila ceva ca nici ca mai ma baga asta inseama dupa ce ii dau banii
            Mie tot nu imi vine sa cred de ce fel de om am dat.. nu imi vine sa cred ca exista asemenea oameni.. am avut extrem de multa incredere .. tin sa precizez ca omu e roman nu e tigan ...
            Last edited by Mitu Cristian; 18 December 2012, 23:34.

            Comment


            • #36
              Tu cand ai cumparat masina nu ai vazut urmele de adeziv? Atat de bine te-ai uitat la ea....?!
              MY CLA

              Comment


              • #37
                mai conteaza ? gandeste-te calm ce e de facut ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • #38
                  @Prestige nu are urme de adeziv.. taxi-urile din pitesti au colant de la usi in sus .. iar asta are o dunga mica cat a taiat ala cu cateru da e minuscula nu se simte nici la mana doar cu lanterna sau un bec

                  Comment


                  • #39
                    Stai calm ca faptul e consumat,nu te mai gandi ca a fost taxi.Asa ca o curiozitate,daca luai toate reprezentantele din Bucuresti la 6100 eu zic ca iti luai masina cu istoric cu tot.Pune niste poze sa o vedem si noi.
                    Last edited by Xavi; 19 December 2012, 09:21. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #40
                      acum a zis bine Xavi ce luat e bun luat dar alta data ia pe cineva care se pricepe cat de cat si un test e in jur de 50 ron

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google