Piese lgn - preturi Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tavita portbagaj logan berlina 55 ron

    Comment


    • Cateva preturi culese de mine duminica 30.04 de prin targul Vitan.
      Armatura fata, 90-120.
      Spoiler fata, 100-130.
      Capota motor, 250-280.
      Radiator Aer Conditionat Logan PH1, 1.4/2007, 230-260.
      Capace grila spoiler, 20-30 bucata.
      Carenaj dreapta, 40-60.
      Capac carenaj dreapta, 20-30.
      Faruri, 60-150 bucata.
      Tragger, 100-140.
      Proiector dreapta, 30-50.
      Umplere cu freon, 60-90.
      MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

      Comment


      • Bara fata mcv neagra (nu turcia) dintr-un plastic maleabil pret 180 lei fara grile

        Comment


        • acum vreo luna jumate am cumparat din vitan doua capete de bara de "origine". 75 ron/buc de la un nene care mi-a fost recomandat. nu detaliez ca sa nu se interpreteze cam fac reclama. tot atunci am mai intrebat de discuri de frana si placute. 90-100 ron/buc discul si 60-70 ron setul de placute.

          Comment


          • Originally posted by iulianscutaru View Post
            ... tot atunci am mai intrebat de discuri de frana si placute. 90-100 ron/buc discul si 60-70 ron setul de placute.
            Tot "de origine" şi acestea?

            Comment


            • vitanu' ptr. mine nu inseamna decat chiplinguri, braduti, surubele, saibe si alte kkturi de-astea.

              Comment


              • te salut ampt! fostu meu instructor auto mi l-a recomandat pe nenea asta, el cumparand mereu piese de la el. omu are si naspete dar si piese mai bune. "chestia cu originea", nu intamplator am pus-o intre ghilimele,,,,evident

                Comment


                • ulei elf 10.40 diesel 65 ron 4 litri, filtru polen motrio 20 ron,filtru ulei origine 15 ron,filtru aer polonez filtron 20 ron,baterie de 40 ah pt tico 150 ron. TARG vitan

                  Comment


                  • uleiul ala e contrafacut
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • toate piesele de mai sus in opinia mea sunt gioarse bune pentru taximetristi.

                      Ca fost posesor de logan nu m-as fi zgarcit in asa hal.

                      Comment


                      • nimic nu e original doar ca restul nu prea afecteaza masinii precum un ulei contrafacut
                        trebuie sa fii naiv sa cumperi de acolo ceva si sa-l iei pe post de original
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Cum a mai zis cineva cunoscut mie(care a si luat)... Proiector logan original (cel care merge pe ph1/ph2 ) , Valeo , 35ron cu tot cu bec din Vitan ....
                          Sa fim seriosi....

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google