MCV II Ambiance FDR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poze autocolant
    Attached Files

    Comment


    • Mersi de poze

      Pentru prima data, a iesit super Bravo .

      Spor la treaba!
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • A trecut un am si jumatate de cand nu am mai trecut pe aici
        Masina a primit pana la urma climatronic si un multiplexor.
        Mii de multumiri colegului nostru t0rquemada care m-a ajutat foarte mult si a avut nervi de otel sa-mi explice ca la...
        Attached Files

        Comment


        • Foarte tare!
          Bravo!
          Cred ca ce ai cheltuit a fost pe masura. Poti detalia putin cat te-a costat?

          Comment


          • A costat putin, foarte putin...
            Condensor, GVM si rezistenta GVM de la colegul planetara, piese noi si de calitate foarte buna. Compresor folosit 600 lei din dezmembrari, suport compresor si suport pompa servodirectie 150 lei, set conducte clima luate din Polonia cu 650 lei setul, comanda climatronic 250 lei noua gasita pe anunturi, instalatia electrica motor facuta de mine cu ajutorul lui t0rquemada, cutie incalzire clio 4 completa (cu instalatie electrica, motorase si calculator) si multiplexor primite de la cineva.
            Restul a fost distractie: demontat bord si schimbat cutia de incalzire, modificat instalatia electrica pentru conectarea calculatorului de clima si a comenzii apoi ne-am jucat putin cu CAN CLIP prin calculatoare.
            Multiplexorul l-am montat sa vad ce stie se faca si e destul de destept.

            Comment


            • A costat ceva. Iar daca nu primeai acele piese, te costa si mai mult.
              Mersi fain!

              Comment


              • De unde ai luat multiplexorul?

                Comment


                • L-am primit de la cineva impreuna cu cutia de incalzire.

                  Comment


                  • Foarte faina treaba ai facut! Felicitari!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google