PRETURI Si CALITATE La Firmele De Montaj GPL - FEED-BACK-uri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si la Andrei GPL gaseste variante, Tomasetto sau Landi Renzo. Eu am pus Tomasetto STAG 200 plus si sunt foarte multumit.

    Trimis de pe al meu E4 folosind Tapatalk

    Comment


    • Recomand GPL World Deva pentru cei din vest.

      Am montat Landi Renzo EVO cu toroidal Atiker de 54L la 2400 ron.
      Montajul a durat 4 ore si s-a lucrat ingrijit. Cei 2 frati sunt foarte de treaba, mi-au raspuns la toate intrebarile, au acceptat sugestii (teuri de apa aluminiu) si sunt flexibili cu reviziile (mi-au spus ca pot sa schimb si singur filtrele).
      Per total sunt multumit mai ales de pret avand in vedere ca la Timisoara sau Oradea ma costa 2750 ron.

      Comment


      • Recomanda Andrei GPL, pentru Bucuresti

        Lucrat frumos, curat, masina merge frumos, explicatii pentru toate "nebuniile mele"
        Eu am pus Tomasetto STAG 200 plus si sunt foarte multumit.Pret 2300lei.

        Comment


        • Recomand Leader Gas București.
          Montaj și revizii din 2014,nici o problema.
          Instalație gpl Tomasetto Qbox Basic.

          Comment


          • Originally posted by mad4logan View Post
            Recomanda Andrei GPL, pentru Bucuresti

            Lucrat frumos, curat, masina merge frumos, explicatii pentru toate "nebuniile mele"
            Eu am pus Tomasetto STAG 200 plus si sunt foarte multumit.Pret 2300lei.
            Salutare. Ce rezervor ti-au pus, cilindric sau toroidal? Ce capacitate are? 200 plus este aceeași cu 200 gofast? Am citi pe aici că cel mai bine ar fii sa pui și nush ce tip de injectoare, care chipurile sunt mai "performante"

            Comment


            • Mcv cu 0.9 tce. Montat la Supergaz instalatie gpl Bluebox cu injectoare Hercules blue si rezervor de 54 la pretul de 2550 cu tot cu emulator nivel benzina. Merge excelent. Mersi Moog pt sfaturi. Au fost de folos.

              Comment


              • Cu placere...daca schimbi filtrele la timp si daca la citeva mii pe GPL mai dai un cox pe extern pe benzina, de vreo 20-50km sa mentii injectoarele curate nu ai treaba mult timp...
                Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                Comment


                • Cam cat costa o revizie GPL ?

                  Comment


                  • 80-150 filtrele, depinde de care ai...
                    Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                    Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                    Comment


                    • Va multumesc. Pe o masina am Tomasetto, iar pe cealalta Prins.

                      Comment


                      • Pt Tomasetto ce am zis... Pt Prins pe original, ceea ce și recomand având în vedere cât costa injectoarele, e vreo 250...
                        Diagnoza-reparatii-montaj instalatii GPL
                        Contact pe site-ul din Profil- infotehnic

                        Comment


                        • Multumesc.

                          Comment


                          • Salut,
                            Colegii care au montat gpl pe motorul 0.9 tce va rog sa încărcați una-doua fotografii de la motor cu instalația montata.
                            Sunt curios unde este montat vaporizatorul. Multumesc.
                            sigpic
                            Asigurari Rca, Casco,Locuinta, Viata,etc...

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google