Recomandare Jante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomandare Jante

    Salutare

    imi fac cu ochiul jantele astea
    Configureaza-ti masina si cumpara online roti complete, anvelope vara,iarna,all season si jante din aliaj sau otel de calitate superioara. Livrarea gratuita acasa sau servicii de montaj in România! Cu ajutorul configuratorului 3D disponibil veti gasi cu usurinta seturi de roti complete, jante din aliaj, jante din otel si anvelope care sunt 100% compatibile cu autoturismul dumneavoastra. Produse premium de calitate pentru orice buget. Montajul anvelopelor sau al jantelor poate fi efectuat la unul dintre service-urile partenere special alese pentru calitatea serviciilor oferite, puteti achizitiona servicii de montaj direct din site. Plata in rate, livrare rapida, garantie 2 ani.


    Cum vi se par ? Aveti alte recomandari pana in 400 RON bucata care sa fie 6j pe 15"?

    Multam

  • #2
    Jante dacia logan OZ,BBS,AEZ,ALLESIO,BORBET,DEZENT,DOTZ,ENZO,EXCITE,WOLFRACE Tires PIRELLI,MICHELIN.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • #3
      Ma interesa mai mult ce pot gasi la noi.Vroiam doar niste alternative.
      Ca sunt multe jante misto dar le bagi in configurator, te uiti dupa importatorii de la noi si afli cu surpriza ca unii au dat faliment, altii nu mai importa si asa mai departe.

      Comment


      • #4
        Sal ! Si eu caut jante , tot la dezent re m-am gandit dar le-am mai gasit si pe astea http://www.ejante.ro/?x=mod_janta_stoc&id=417
        Lume multa ...oameni putini .

        Comment


        • #5
          Niste jante interesante, n-am mai vazut asa ceva pana acum )))
          Attached Files
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #6
            Gasesti jante noi pe patru tuning de te plictisesti.Trebuie doar sa cauti.
            Eu de acolo am luat si mi-au venit prin curier de la o firma din Arad.Au costat 1200 lei cu inele si cu prezoane.... si erau TSW-uri
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #7
              Acum depinde si ce gusturi are omu' .
              Nu-i bai...

              Comment


              • #8
                Magazin online jante si anvelope noi. Importator jante, livrare rapida in toata tara prin curier. Gama larga de jante si anvelope in stoc sau la comanda, jante omologate ECE/KBA/TUV/RAR cu garantie 2 ani.

                astea, arata chiar bine ...83euro/buc ...undeva la 350ron
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google