Recomandare Combina Frigorifica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Au fost oferte la Carrefour, 30% reducere. Mai asteapta si stai geana, cand apare oferta, esti cu lozu' pregatit.

    Comment


    • #32
      Am comandat vineri dupa amiaza o combina Beko iar ieri la pranz deja sosise.


      Ca oferta, am prins reducere de TVA, ~300 de lei.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #33
        Cate bere incape in asta, frateeee.
        S-o utilizezi cu folos!

        Comment


        • #34
          trebuia sa dai un PM am ramas fara net din cauza inteligentilor de la RDS. Mi-am luat electrolux pana la urma. Tot de la Flanco.

          Vezi oferta de produse din categoria Aparate Frigorifice de pe flanco.ro! Garantie extinsa ✔ Retur in 45 zile ✔ Finantare in rate


          eu am dat 1390RON si am primit garantie all inclusive 4 ani.

          MR.K sa vezi la mine cata bere intra )

          PS: sa il stapanesti sanatos.
          Lasam topicul poate mai exista si altii interesati.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Originally posted by mr.K View Post
            Cate bere incape in asta, frateeee.
            S-o utilizezi cu folos!
            Inca n-am probat cu bere, dar am incredere ca n-o sa ma dezamageasca.
            Merci!

            Originally posted by yrman View Post
            trebuia sa dai un PM am ramas fara net din cauza inteligentilor de la RDS. Mi-am luat electrolux pana la urma. Tot de la Flanco.

            Vezi oferta de produse din categoria Aparate Frigorifice de pe flanco.ro! Garantie extinsa ✔ Retur in 45 zile ✔ Finantare in rate


            eu am dat 1390RON si am primit garantie all inclusive 4 ani.

            MR.K sa vezi la mine cata bere intra )

            PS: sa il stapanesti sanatos.
            Lasam topicul poate mai exista si altii interesati.
            La 375 de litri, tre' sa investesti un salariu numai in bere. Totusi, trebuia sa-ti iei cu dispenser... de bere!

            Cand a fost promotia cu garantia all-inclusive gratuita, mi-am comandat un aragaz, ca avusesem o problema cu un Zanussi de la Altex si aveam nevoie urgent.
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • #36
              Si cand ai luat aragazul nu ti-au dat si voucher cu 10% din valoare? Eu m-am tiganit cu ei sa imi dea toate reducerile posibile si imposibile
              sigpic

              Comment


              • #37
                Nu am primit niciun voucher.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • #38
                  Daca te tiganeai cu ei primei puncte pe card de fidelitate. La urmatorul produs cumparat poti sa platesti cu punctele alea maxim 20% din valoare cu conditia ca produsul respectiv sa nu fie in promotie.
                  Pe viitor e bine de stiut pt cei care isi mai cumpara electrocasnice.

                  PS: Flanco si Domo asigura transportul pana IN CASA. Cei de la curierat au tendinta sa o dea cotita. Faceti scandal daca nu cara produsul pana in casa.
                  Last edited by yrman; 13 April 2012, 15:03.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Domo asigura curierat gratuit doar in anumite conditii, iar Flanco are contract de curierat + transport pana in casa doar cu o singura firma, Cargus daca nu ma insel. Fan Curier nu cara produsele pana in casa.
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • #40
                      Flanco lucreaza cu 2 firme de curierat, una "de casa" a lor si Fan Curier(care le cara pana IN CASA). Asa au contractul cu Flanco ;) Eu am schimbat frigiderul ca era lovit si prima data l-a adus FAN si a 2 a oara cealalta firma.

                      PS: uitasem ca nu stai in Bucuresti. Pt transport in afara oraselor unde au magaine trebuie intrebat nu stiu.
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google