Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scz.....am crezut ca vb despre radiatoru de ac..am citit eu gresit....
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Nu-i nimic, ala e condensorul, dar totusi poate ma lamureste cineva cum ramane cu gaura aia.Mai am destule piese de adunat, asa ca nu ma grabesc.

      Comment


      • Nimic?!!!! Nu mai este nimeni interesat de AC?
        Merita sa-ti cumperi din dezmembrari anumite conducte pt AC (ca sunt a-l naibii de scumpe noi) ?

        Comment


        • piesele care le-ai cumparat tu sunt de producator , am luat aceleasi piese pentru ca am de montat un ac pe o masina si nu are acel stut , va trebui sa-l obturezi cu un furtun cu coliere,

          Comment


          • multumesc, aurelian, asa voi face.

            Comment


            • salut.In sfarsit am primit piesele pt A/C.(suportul, fulia dubla si cureaua) M-au costat doar 550 ron, acceptabil cred eu.Am facut poze doar la suport, daca vrea cineva si la fulie sau curea sa spuna.
              mai trebuie tevile si vaporizatorul si am AC, chiar daca vara e pe terminate
              Attached Files

              Comment


              • ai facut o reducere de 10 mil sper sa mearga si sa ai racoare,

                Comment


                • ce a fost mai greu a trecut, adica instalatia electrica si suportul asta care cica nu prea i-l gasesti pe oriunde. Restul "vine de la sine".

                  Comment


                  • ce preturi aud pe aici 500E.inseamna ca eu am gasit pomana cu 500E cu montaj inclus

                    Comment


                    • trebuia sa ceri si o lumanare

                      Comment


                      • care imi da si mie cartea de AC sa vad cum se monteaza?pls

                        Comment


                        • daca intereseaza pe cineva un compresor de ac am un amic are unul de vanzare cu 350ron.nu stiu daca e mult sau putin, dar poate ajuta pe cineva

                          Comment


                          • Azi mi-am pus aer conditionat si servo pe dci la razvanypo.Servo merge super ok ca si aerul,mi-au inghetat toate!)
                            Recomand cu toata increderea pe Razvan si pe Vali!

                            Comment


                            • multumim frumos.
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment


                              • am si eu o intrebare. cat costa sa montezi un sistem de servo pe un logan chel? multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google