Montare Sistem De Aer Conditionat Pe Logan De La Dezmembrari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clar stiu despre ce vorbesc oamenii... s-ar putea sa aiba o surpriza cand demonteaza pompa: nu are carbuni
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • super tare si pretul cum l-o fi aflat pentru ceva ce nu exista

      dar tot nu am aflat avantajele servodirectiei electrice
      Last edited by biancamarius5; 15 October 2012, 19:23. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • recastigi caii pierduti datorita servoului pe care il invarte degeaba motorul si cand mergi in linie dreapta. 2-3 cai amarati.

        Comment


        • mersi chear nu stiam.asa cum ai spus si tu nu se merita investitia doar pentru atat

          Comment


          • fara ac ca e mai bine ,nu mai haleste mult si-sa sa dus benzina an sus binisor ,ac pe geam sau ventilatie la viteze mai mari de 50/h

            Comment


            • Originally posted by razvanamza View Post
              recastigi caii pierduti datorita servoului pe care il invarte degeaba motorul si cand mergi in linie dreapta. 2-3 cai amarati.
              Pe linie dreapta servodirectia e aproape inexistenta.
              Nu se pierde putere.
              Putere pierzi prin servo la viraje rapide si viraje pe loc la maxim.

              Comment


              • Salut,

                Stiu ca este un forum pentru Logan, insa as avea 2 intrebari despre Sandero:

                1. cat ma costa sa montez pe o Dacia Sandero 1.6 MPI instalatie de AC ( piese + manopera )?
                2. cat ma costa sa montez pe Dacia Sandero servo directie ( piese + manopera )?

                Comment


                • undeva la 50 si mil
                  -ac 30 cu montaj chiar putin mai mult
                  directie 15 plus manopera caseta directie 17 mil
                  total.........
                  dar pentru Bucuresti este Razvan mergi la el

                  Comment


                  • se poate monta ac si pe prima versiune mpi fara directie dar cu rola suplimentara inlocuind pompa de directie hidraulica ,si pe motorizare dci

                    Comment


                    • montez ac logan 0741114222

                      Comment


                      • Cu cat montezi???
                        I HAVE A !sigpic
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • daca vrea cineva ajt la montaj......sunt dipus sa ajut fara nici un ban......
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • vino la Galati sa ma ajuti

                            Comment


                            • aurelian as veni cu cea mai mare placere.....dar stiu ca te descurci
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • pe un sandero preference monteaza cineva AC. Daca da, la ce pret ( cu totul inclus )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google