Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am fost azi la un dealer Dacia si m-am interesat de Logan 2,mi-au zis ca nu au auzit de asa ceva.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #62
      Te-ai si gasit pe cine sa intrebi.
      Aia nu stiu decat sa vanda masinile, pun pariu ca daca-i intrebai de Sandero nu stiau.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        cred ca asa arata
        Attached Files
        Last edited by Seba; 21 April 2008, 20:46.

        Comment


        • #64
          Aaaaa???Ala e logan ph2?

          Comment


          • #65
            Nu e. Ala e un Logan care trebuia sa apara in loc de Sandero, a fost doar un proiect, candva, de mult.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #66
              Originally posted by andrei View Post
              Aia nu stiu decat sa vanda masinile, pun pariu ca daca-i intrebai de Sandero nu stiau.
              Pai,cam stiau de Sandero.Il asteapta din toamna.Preturi au zis ca nu stiu.

              P.S. Loganul aratat de petroman este oribil.
              Last edited by D-FENS; 18 March 2008, 23:25.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #67
                Daca ei asteapta Sandero in toamna e clar, sunt varza la capitolul stiri.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #68
                  Au zis ca ar aparea in iunie-iulie,dar avand in vedere ca in august e concediu pt fabrica,deci in toamna ar fi mai sigur.
                  Oricum eu am alte optiuni.Nu ma intereseaza Sandero,e frumos dar nu ma "coafeaza".
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #69
                    Apare in iunie sandero nu va mai chinuiti sa cautati

                    Comment


                    • #70
                      Chiar la sfarsitul lui mai e lansarea...
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #71
                        Logan II a aparut in 2006 si se refera la colectia II....asa se numea. Referitor la face-lift nu prea au ce sa spuna, deoarece uzina tine totul ascuns. Am inteles ca vor fi ceva modificari la masina, adica va avea faruri noi, dar nu vor semana cu cele de la Sandero si stopurile seamana putin cu cele de la Hyundai Accent modelul anterior.

                        Comment


                        • #72
                          Nu le putem face o informare la dacia sa le spunem de inventiile din '90. Respectiv: antifon,geamuri actionate de pe usa soferului si individual de pe alelalte, antena cu motoras, spalator de luneta si far, comenzi radio pe volan sau doamne fereste,navigator?

                          Comment


                          • #73
                            @Ottonel: Logan colectia 2, Logan Phase 2 si Logan II sunt total diferite, n-are nici o treaba unul cu altul.
                            Si vezi ca sunt poze mai sus cu faurile si stopurile de la Logan II.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #74
                              Nu pownee nu cred ca ar tine ca asta ar ridica costul masinii.).cateva butonase in plus niste material in plus).

                              Comment


                              • #75
                                Ce miar placea sa vad: botul sa nu il schimbe, lau nimerit, arata fffff bine, aerul general al masini imi palce ca da impresia de masivitate, robustete. daca vor sa schimbe sa schimbe USOR spatele. ce nu miar palcea sa vad: masina care sa nici nu stii ca provine din logan... daca au ales un design de asta masiv, mare, barbatesc sa ramana in tema asta (mie cel putin imi place). voua v-ar placea o schimbare de "aer"(sentimentul ce il insipra, nu stiu cum sa ma exprim...) al masinii? (deci aci am vbit si ma refer numa la design)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google