[CUMPAR]Capace Logan Orice Model

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [CUMPAR]Capace Logan Orice Model

    Cumpar set sau 2 capace logan modelul Bucuresti,de preferinta din iasi,dar accept si din tara, nu de alta dar mi au fost furate ....
    Modelul Bucuresti este primul model de capac scos pe Logan....

    cel ce imi va da capacele la un pret bun ofer in schimb gratis o serigrafie modelul normal sau un set de aeratoarele originale.

  • #2
    am lasat si din pret ,probabil vrei la un pret foarte mic , de ce nu mergi la magazin , iarta-ma te rog

    vine cineva miine la iasi daca le vrei suna-ma
    Last edited by aurelian68; 16 January 2009, 13:15. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #3
      hai ca e posibil sa te rezolv eu colegu... capace noi, ultimul model, la super pret. intra pe mess sa vorbim !! ID: cipry263
      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
      ID: cipry263

      Comment


      • #4
        up again..............

        Comment


        • #5
          intra man pe mess sa vorbim !
          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
          ID: cipry263

          Comment


          • #6


            poftim am postat si poze daca te mai intereseaza... pretul e discutabil....
            Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
            ID: cipry263

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google