prin programul rabla putem lua orice model logan????

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prin programul rabla putem lua orice model logan????

    Salutare. sunt cu un preten si ii aratam forumu si alea alea......si intreb in locul lui daca stiti cumva .....se poate lua orice varianta de echipare prin programul RABLA ( cand o intra in vigoare ) sau doar ambiance-ul ?? ms
    sigpic

  • #2
    nu stiu sigur dar cred ca orice model
    sigpic Alexandria

    Comment


    • #3
      Orice model, oricum platesti diferenta.
      Zambeste, maine poate fi mai rau!

      Comment


      • #4
        Prin programul rabla se poate lua orice masina noua, daca dealerul este inscris in program.

        Comment


        • #5
          Prin acest program se poate lua orice versiune de logan, de la ambiance pana la prestige. De la stat se primeste decat un avans de 3000 ron iar restul sumei il plateste persoana care cumpara loganul.
          In tara momentan.

          Comment


          • #6
            Da, insa daca are pile sa incerce prin acest program. Altfel nu are nici o sansa prietenul tau, crede-ma ca si eu am incercat, insa nu am reusit sub absolut nici o forma, din pacate, dar mi-am bagat picioarele in el de program. Acum am Golanu mult dorit, fara prostiile guvernului....bafta prietenului tau.
            Logan Ambition 1.6 8V

            Comment


            • #7
              va foarte multumesc la toti mai bine se duce la dealer si isi pune o pila )
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by blanarucristi View Post
                Da, insa daca are pile sa incerce prin acest program. Altfel nu are nici o sansa prietenul tau, crede-ma ca si eu am incercat, insa nu am reusit sub absolut nici o forma, din pacate, dar mi-am bagat picioarele in el de program. Acum am Golanu mult dorit, fara prostiile guvernului....bafta prietenului tau.
                Eu am reusit... ;)
                In tara momentan.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by dorutz View Post
                  va foarte multumesc la toti mai bine se duce la dealer si isi pune o pila )
                  SA tie ca e mai bine cu p[ila.....am fazut ochii mei cum ...altii isi luat golfuri full fara a plati nimik in plus(programe cica speciale de fidelitate)

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by CosTin87SIE View Post
                    Eu am reusit... ;)
                    Fara PCR (pile, cunostinte, relatii) ??? Ciudat, dar unii mai au si noroc....Bravo tie. Mie imi pare bine ca nu am intrat, pentru ca daca era asa, imi luam Laureat Plus, asa, mi-am luat Ambition 1.6, la oferta... Asa ca e mai bine
                    Logan Ambition 1.6 8V

                    Comment


                    • #11
                      Am si eu o dacie pe langa logan care e am trecuto pe numele nostru doar anu asta acum de o luna . Cati ani trebuie sa fiu proprietaru ei ca sa o pot baga dupaia la "programu rabla" ? Minim 2 sau 3 ? Asa am cam auzit
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #12
                        Nu stiu sigur
                        dar cineva si-a luat prin programul rabla un matiz cu o masina cumparata special pentru fier vechi
                        sigpic Alexandria

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by blanarucristi View Post
                          Fara PCR (pile, cunostinte, relatii) ??? Ciudat, dar unii mai au si noroc....Bravo tie. Mie imi pare bine ca nu am intrat, pentru ca daca era asa, imi luam Laureat Plus, asa, mi-am luat Ambition 1.6, la oferta... Asa ca e mai bine
                          Nu am spus ca fara "PCR". Iti trebuiesc PCR-uri la nivel inalt ca sa intrii in program pentru logan. Pentru alte marci de masini se roaga de tine ca sa intrii dar pentru logan trebuie ori sa ai PCR-uri la nivel inalt ori sa dai spagi babane.
                          In tara momentan.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google