Logan Diesel Cu Ceva Kilometri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 77sky View Post
    Tu ai prefera sa te inghesui in locsorul acela, sa freci directia si opincilie vreun sfert de ora, cu toata indemanarea de care dai dovada, decat sa mai rulezi cateva sute de metri (sa zicem...) pentru un loc decent?

    Uite si cat loc are in spatele sau (Ford=ul)
    eu zic ca are destul in spate fordul, dar te pacaleste unghiul din care e facuta poza. daca da in spate cu dreapta maxim, iese imediat. mai ales ca alea au bracaj adevarat, nu ca loganul.

    Comment


    • 11000 de km? Ai facut international? )
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • @B-64-MVP Am refacut acele inele otelite din cuie. N-am avut incredere in soricei. Fierul e fier pana la urma
        @retro_590 Nu, nu am facut international dar am facut multe drumuri de Bucuresti-Pitesti, Pitesti-Sibiu, Pitesti-Brasov si tot asa Doar intr-o zi m-am dus si m-am intors de trei ori la Bucuresti

        Comment


        • Trebuia sa se intample si asta...
          Attached Files

          Comment


          • Pacat.
            Da ce s-a intamplat?
            sigpic
            !

            Comment


            • pacat de incident.... speram sa o rezolvi si sa iasa iar pe strazi ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Eu mergeam pe drum prioritar cand o doamna cu un matiz mi-a iesit in fata de pe un drum neprioritar, hop cu toata suta pe frana si ancoreaza-te in volan. Tot vazand ca ma duc spre ea(fizic, direct in usa ei), am tras putin stanga pentru a nu se lasa cu victime. I-am dat in bot si am sarit un squar, am ajuns pe contrasens si am ramas fara frane, am tras frana de mana pentru a nu intra si in altii.

                Comment


                • Cum se comporta Eibach-urile taiate? ma refer atat pe drum drept cat si in curbe cu denivelari, nu te cam arunca?

                  Comment


                  • Buna seara,
                    Doamne, ce a mai trecut timpul😳
                    Ce mai faceți?
                    Cu ce va mai lăudați?
                    Am văzut ca mulți au dezmembrat mașinile, alții le-au vĂ¢ndut.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Salut! A trecut timpul si peste noi si peste Loganuri . Asa cum spuneai si tu, multi au renuntat la Logan, altii su ramas fideli ;) . Tu ai facut-o frumoasa, i-ai pus trapa ... Ai ajuns la jumatate de milion ? Drumuri bune! Mai multe detalii despre trapa, se poate ?

                      Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google