Cateva Intrebari Despre Benzile Cu Led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cateva Intrebari Despre Benzile Cu Led

    Salut!

    Am un Preferance din 2005 si as vrea sa-i pun 2 randuri de benzi cu leduri, un rand jos(in loc de proiectoare ceata - un amic mi-a sugerat ideea de a pune benzi in loc de proiectoare si mi se pare ok... ies mai ieftin) si un rand la faruri.

    1. Acele benzi trebuiesc omologate? Din cate am inteles daca sunt de alta culoare decat farurile, da... Pe faruri am becuri galbui(stock Logan) si benzile o sa fie albe...

    2. Legarea sa o fac la pozitii(sa se aprinda odata cu pozitiile) sau la switchul(al doilea "buton" de pe maneta) pentru proiectoare ceata?
    Attached Files

  • #2
    Din cate stiu eu da

    Comment


    • #3
      Da, trebuie,dar oricum nu ti le omologheaza nimeni! Eu nu as pune nici la faruri si nici la proiectoare! Arata urat!
      MY CLA

      Comment


      • #4
        poti sa cumperi asa ceva dar tot sa nu te prinda politia cu ele aprinse
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Originally posted by Aleexalex View Post
          poti sa cumperi asa ceva dar tot sa nu te prinda politia cu ele aprinse
          Imi poti spune de unde se poate achizitiona? Un link daca se poate...

          Comment


          • #6
            Originally posted by Aleexalex View Post
            poti sa cumperi asa ceva dar tot sa nu te prinda politia cu ele aprinse
            asta duce la o discutie asemanatoare cu folia pe geamurile laterale fata.
            pai in cazul asta de ce sa-ti mai pui? ca sa te rogi de ei cu caciula-n mana?
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • #7
              Depinde de norocul tau si de cat de indulgenta este politia de la tine din oras.

              Eu am becuri cu led la pozitie si DRL-uri de 2 ani deacum si nu m-am oprit nimeni plus ca am luat si ITP-ul curand.

              DRL-urile le am puse pe buton si cum ies din oras le opresc

              Parerea mea este sa nu pui banda cu leduri ca se ard ledurile si o sa arate ca o baba stirba...cauta niste DRL-uri mai rasarite si pune-le
              Attached Files
              Vizitati CTR-ul

              sigpic

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google