Cost Revizie Logan 2, 0.9 Tce +Easy-r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Trebuia deschis topic nou?

    H4B408+JS3 e mai special? E fix aceeași revizie ca la H4B4xx, JS3 nu implică alte operații.

    P.S. Piesele tale implică altă manoperă mai mare decât cea cu piesele lor, logic
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #17
      Eu la revizia de 1 an la sandero stepway 2 0,9tce am platit 484lei(adica schimb de ulei si toate filtrele).Maine ma duc la revizia de 2 ani o sa vad cat costa (trebuie sa-mi faca si itp-ul).

      Comment


      • #18
        Iasi la Casa Auto Valea Lupului, 670 de lei cu piesele lor. Mai este Bras Auto Iasi la care costul estimativ mi s-a spus ca e 660.

        Comment


        • #19
          Ulei - in jur de 130 lei 5L
          filtru aer -30
          filtru habitaclu-30 sau 50 cu carbon
          filtru ulei-25
          Am facut doua revizii la resprezentanta si mi s a prut destul de scump manopera si adaos mare la piese .
          Preturile si piesele sunt la la Planetara [emoji4]


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • #20
            Originally posted by crisstora View Post
            Destul de scump. La mine la Logan 2 tce 0.9 fr easy - r costul primei revizii nu a depasit 450 RON acum un an, cu toate piesele lor, ulei si filtre, inclusiv manopera.

            Revizia a fost facuta chiar în reprezentanta dacia.
            Am ales un alt reparator autorizat Dacia. Preț final cu a lor piese: 550 lei.

            Comment


            • #21
              Am facut revizia de un an in luna sept la Meridian Vest,cost 700 lei.In prealabil am sunat la vocea clientului si mi s a spus ca nu se mai poate veni cu piesele,ca trebuiesc cumparate de la ei.

              Comment


              • #22
                Anul trecut în iulie am făcut revizia de 3 ani,cu piesele lor , a costat 485lei.

                Comment


                • #23
                  Cosho, eu cred ca mai trebuie sunat o data la VC..eventual sa le dai un mail.
                  Eu am facut revizie saptamana trecuta, desigur la alt dealer si a fost ok cu piesele proprii..

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google