[Vand] Conducte Aer Locuri Spate Logan II

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Conducte Aer Locuri Spate Logan II

    Vand un set de conducte pt aer locuri spate Logan II. Conductele sunt noi, sigilate în ambalaj original, comandate la Dealer. Le vand pt ca am schimbat comanda de la SL Plus la un SL Black&White si nu mai am nevoie de ele. AU costat 156 lei dar le dau cu 140 lei cu taxele poștale incluse. Trimit coletul cu posta si plata se face în momentul ridicării coletului la oficiul postal.
    Attached Files

  • #2
    Niciun X52 nu are conducte, fie că e Acces fie că e Prestige va avea nevoie de conducte.
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Adevarul e ca nu am verificat versiunea Black&White dacă ar avea sau nu aceste conducte, am presupus că având clima automată monozona este indispensabil existența conductelor pt funcționarea climatizarii automate in mod corespunzator. Mersi Torquemada, pâna la verificarea efectivă pe o mașină, vânzarea e suspendată.

      Comment


      • #4
        Păstrează le liniștit a mea este prestige full și nu are conductele in spate

        Comment


        • #5
          Să ne arăți și nouă poze cu Logan B&W.

          Mulțumim!
          http://www.loganclub.ro/forum/pictur...pictureid=8026

          Comment


          • #6
            Prestige Plus luat de 5 zile din reprezentanta si nu am aceste conducte...

            Comment


            • #7
              Week-end-ul acesta la Cluj Vivo Mall cei de la Dacia pregătesc ceva eveniment tip porti deschise, se laudă că aduc si SL Black & White. Astept evenimentul pentru a verifica modelul dacă are sau nu conductele.

              Comment


              • #8
                Nu au conducte de aer. Poti sa te duci, dar daca te duci DOAR sa verifici treaba asta, te duci degeaba. Diferentele sunt de estetica

                "Ediția specială Black & White va fi oferită împreună cu o serie de inserții estetice monocrome...
                La interior, ediția specială Black & White vine cu aer condiționat automat pe Sandero Stepway și Logan MCV Stepway, un element care este prezent în premieră absolută în oferta celor două modele. În lista de dotări sunt incluse și o tapițerie de culoare negru-gri deschis care oferă cusături în nuanță contrastantă. Denumirea versiunii Stepway este brodată pe spătarele scaunelor.

                Alte elemente speciale de decor sunt contururile cromate ale difuzoarelor de aer din habitaclu și covorașele cusute cu gri deschis."

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google