Zgomot roata dreapta fata in curbe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sa nu fi prins vreun gunoi la roata, altfel nu-mi explic. La motor nu are ce sa fie, la pneuri nici atat.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #32
      Sper ca asta a fost, o sa o tin sub observatie. Multumesc.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Adrian.Gl View Post
        salut.
        Am logan laureat si cand am fost la brasov, in curbele dintre predeal si brasov, am auzit un zgomot la roata dreapta fata, ca si cum ar freca ceva. Puteti sa-mi dati o idee cam ce ar fi? Multumesc. (curbele le-am luat cu viteza mica 20-30 km/h).
        PS-pana atunci nu am avut nicio problema.
        tinanad cont ca era iarna -- poate se stransese ceva zapada/gheata si cand ai dat de volan mai mult a atins roata de gheata aceia. Asta sa ca zic ca a fost un frecat.

        sau ar putea sa fi atins roate de protectia acea de palstic pe pe interiorul aripi. Si fi frecat pe acolo ceva .Oricum acum e prea tarziu. Daca mai auzi uitate si pe plasticul ala s-ar putea sa fi atinga acolo.
        Last edited by mae; 19 June 2008, 10:20.
        1.5 dc

        Comment


        • #34
          Macar ai citit tot threadul? Daca da, ai fi vazut ca s-a dat reaspunsul la problema initiatorului...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #35
            Aveam si eu un zgomot in fata la o roata dar suna doar atunci cand suceam complet volanu si dadeam de niste denivelari .. E un capat de bara .. Dus .. Mai merge dar o sa`l schimb
            Its just a car ...

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google